روز مجلس
1389/12/01 14:59:58
سرویس صحن
دلخوش در نطق میان دستور خود

کشورهای انقلابی منطقه به رهبری واحد دینی اقتدا کنند

نماینده مردم صومعه سرا وجود رهبری دینی آگاه را از عوامل موثر در ایجاد انقلاب اسلامی و تحکیم پایه های آن عنوان کرد و گفت: کشورهای انقلابی منطقه اگر رهبری واحد دینی نداشته باشند قطعاً‌ انقلاب آنها دچار آسیب خواهد شد.
کشورهای انقلابی منطقه به رهبری واحد دینی اقتدا کنند نماینده مردم صومعه سرا وجود رهبری دینی آگاه را از عوامل موثر در ایجاد انقلاب اسلامی و تحکیم پایه های آن عنوان کرد و گفت: کشورهای انقلابی منطقه اگر رهبری واحد دینی نداشته باشند قطعاً‌ انقلاب آنها دچار آسیب خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg کشورهای,انقلابی,منطقه,به,رهبری,واحد,دینی,اقتدا,کنند Icana

به گزاش خبرنگار خانه ملت در جلسه علنی روز یکشنبه اول اسفند 89 کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در نطق میان دستور خود با تبریک هفته وحدت ومیلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق (عج) اظهار داشت: در روزهای اخیر تحرکاتی از سوی دشمنان اسلام و نظام مشاهده می شود که نشان دهنده آن است که آهنگ خود را علیه نظام جمهوری اسلامی تندتر کرده اند.

وی افزو: متاسفانه آنها در 32 سال گذشته متوجه نشده اند که ملت ما شهدایی راتقدیم اسلام کرد و این شهدا به پیروی از راه ائمه و پیامبر گرانقدر اسلام و راه خدا که در قرآن آمده است، همیشه محکم و استوار در تداوم انقلاب تلاش هایی را داشته اند وامید داریم قوهقضائیه با این افراد برخورد قاطع و جدی کند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر پیروی و اطاعت از رهبری معظم را بر همگان واجب دانست و گفت: ‌هرگونه کندروی و تندروی در این روزها به نظام آسیب خواهد زد از این رو همه باید پشت سرولایت حرکت کنند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان در ادامه به تحولات منطقه اشاره کرد و افزود: قیام مردم مسلمان منطقه علیه استکبار جهانی که موجب شادی مسلمانان همه دنیا شده است انشاءالله با استحکام بیشتر به قیامی که ایران اسلامی ما در تحقق آرمان های اسلامی است یافت خواهد رسید و باید مردم مسلمان و قیام کرده این کشورها بدانند کهایران الگوی بسیار خوبی برای پیروزی آنها باشد.

دلخوش تصریح کرد: پیروی و اطلاعت پذیری مردم مسلمان ایران از آیات قرآن و راه پیامبر و ائمه و تقدیم شهدای گرانقدر برای تحقق اهداف عالیه اسلام عوامل بسیار مهمی بود.

نماینده مردم صومعه سرا 2 عامل را در ایجاد انقلاب اسلامی و تحکیم پایه های آن بسیار اثرگذار دانست وگفت: عامل اول وجود رهبری دینی آگاه در نظام جمهوری اسلامی که امام بزرگوار در تحقق اهداف بزرگ دینی قدم های بسیار موثری را برداشتند.

وی افزود: عامل دوم نیز پیروی مردم عزیز ایران از امام و امروز رهبری معظم انقلاب نقش بسیار موثری در تحکیم و تثبیت پایه های انقلاب داشت است.

دلخوش خاطرنشان ساخت: امروز مردم مسلمان مصر، لیبی و تونس باید بدانند اگر رهبری واحد دینی نداشته باشند قطعاً‌ انقلاب آنها دچار آسیب خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet