خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/12/01 12:35:26
سرویس صحن
نطق میان دستور خدادادی

ولایت ستون اصلی خیمه اسلامی است

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز ولایت ستون اصلی خیمه اسلام بوده و خواهد بود که اگر به اصل بی توجهی شود خسارت جبران ناپذیری به اسلام، انقلاب و مردم وارد خواهد شد.
ولایت ستون اصلی خیمه اسلامی است نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز ولایت ستون اصلی خیمه اسلام بوده و خواهد بود که اگر به اصل بی توجهی شود خسارت جبران ناپذیری به اسلام، انقلاب و مردم وارد خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/462.jpg ولایت,ستون,اصلی,خیمه,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی صبح روز یکشنبه (سوم اسفند) سلمان خدادادی در نطق میان دستور خود با تبریک به مناسبت سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام و ولادت امام ششم بنیانگذار و مؤسس مذهب جعفری گفت: مردم همیشه در صحنه و قدرشناس و ولایتمدار ملکان و لیلان که با درک حساسیت زمانی و منطقه ای با حضور پرشور و شعور خود در راهپیمایی 22 بهمن سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند و بیدادگر اسلامی باعث امید و نشاط در مسلمانان جهان به ویژه مردم مسلمان خاورمیانه شده اند و امید جدیدی را در دلهای همه انقلابیون منطقه به وجود آورده.

عضو کمیسیون شوراها و آئین نامه داخلی مجلس ادامه داد: وحشت بزرگی در دل استعمارگران و سلطه جویان جهان خصوصا آمریکا و اسرائیل پلید ایجاد شده است زیرا بیداری مردم غیور و با بصیرت و آگاه ایران اسلامی همواره باعث عزت و سربلندی شده به طوری که در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کرده اند که گوش به فرمان رهبر خویشند و هیچ توطئه و تبلیغ و سرمایه گذاری غرب باعث غفلت و خدای ناکرده عدم بصیرت آنها نبوده و نخواهد شد.

به گفته این نماینده پایه های نظام بر سه اصل اسلام و ولایت و مردم استوار است که خدای ناکرده یکی از این پایه ها سست شود و سایر  ستونها را نیز فرو خواهد ریخت.

سلمان خدادادی افزود: امروز ولایت ستون اصلی خیمه اسلام بوده و خواهد بود.اگر بی توجهی به این اصل مهم و مترقی و نگهدارنده اسلام و انقلاب شود خسارت جبران ناپذیری به اسلام و انقلاب و مردم وارد خواهد شد.

نماینده ملکان گفت: خداوند قادر و متعال را شاکریم که امروز مردم آگاه و با بصیرت ایران این امر مهم را به خوبی درک کرده و برای آنها بها پرداخته اند و همه روز ه حاضرند باز خون خود را بر پای این اعتقاد بریزند که مبادا خدای ناکرده تاریخ صدر اسلام تکرار شود.

وی با تاکید بر این که تاریخ برای مردم ایران سرمشق است افزود: با الهام از تاریخ همواره گوش به فرمان رهبری بوده   و هستند و این است رمز پیروزی و بیداری همه مسلمانان جهان چه در تونس یا در مصر و یا سایر کشورهای اسلامی که به زودی انشاءالله شاهد پیروزی آنها نیز خواهیم بود که در واقع شاهد به وجود آمدن خاورمیانه بزرگ اسلامی به رهبریت انقلاب اسلامی ایران این است باعث عصبانیت استکبار جهانی و باید آمریکا از این عصبانیت بمیرد چرا که دیگر نمی شود جلوی بیداری ملتها را گرفت.

نماینده ملکان ادامه داد: در این چند روز اخیر بیداری و شعور بصیرت ملت ایران را جهانیان به عینه دیده اند و همه مسلمانان آنها را تحسین کرده اند و چه رسوا شده اند سران فتنه که به علت عدم توجه مردم به آنها .

خدادادی تاکید کرد: اینجا به مناسبت سالگرد قیام تبریز در 29 بهمن 56 از مردم غیور و با شعور و با بصیرت آذربایجان نیز تشکر کنم مردمی که براساس فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اگر نبودند چه بسا قیام مردم قم فراموش می شد که اگر نبود چه بسا پیروزی انقلاب به تاخیر می افتد، فتنه های  بعد از انقلاب مشکل ساز می شد و در طول هشت سال دفاع مقدس هیچ خط شکنی به خط شکنان لشکر همیشه پیروز عاشور نمی رسیدند.

این نماینده خطاب به مردم آذربایجان گفت: آفرین به مردم آذربایجان که در تاریخ سیاسی ایران همیشه پیشرو بودند یا خالق آن و به وجود آورنده 29 بهمن و 8 دی یا حافظ انقلاب بودند و هستند این مردم مستحق خدمتند و لیاقت خدمتگزاری دارند. از دولت مردمی احمدی نژاد انتظار دارم به این مردم آنچنان که در شان آنها توجه کند.

خدادادی ادامه داد هر چند قدمهای بسیار خوبی برداشته شده است و کارهای بزرگی انجام شده اما لیاقت مردم آذربایجان بسیار بالاست. می طلبد بیش از این جوانان آگاه و با بصیرت این دیار در عذاب بیکاری نمانند یا در سفرهای استانی که به حق تصمیمات خوبی گرفته شده به مرحله اجرا دربیاید و بعضی از اعضای دولت خود را خادم ملت بدانند چنانکه رئیس جمهور محترم این ویژگی ها را دارد.

نماینده مجلس گفت: متاسفانه دیده می شود بعضی از دولتمردان نعذوبالله ادعای خدایی دارند به مردم که هیچ بلکه به نمایندگان این ملت نیز پاسخگو نیستند و پیدا کردن بعضی از آنها برای حل مشکلات این ملت بیدار کار حضرت عزرائیل است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet