هدر موبایل
1389/12/01 14:08:12
سرویس صحن
حشیه های ارائه لایحه بودجه

لایحه بودجه 90 در جیب جا می شود

رئیس جمهور بعد از آنکه لایحه بودجه را با ۷۵ روز تاخیر به مجلس تقدیم کرد گفت: لایحه در جیب جا می شود بنابراین انشاءالله نمایندگان با تصویب آن عید نوروز را همراه خانواده هاشان خواهند بود.
لایحه بودجه 90 در جیب جا می شود رئیس جمهور بعد از آنکه لایحه بودجه را با 75 روز تاخیر به مجلس تقدیم کرد گفت: لایحه در جیب جا می شود بنابراین انشاءالله نمایندگان با تصویب آن عید نوروز را همراه خانواده هاشان خواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/437.jpg لایحه,بودجه,90,در,جیب,جا,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ارائه لایحه بودجه 90 به صحن علنی شورای اسلامی دارای حاشیه هایی بود.

زمانی که محمود احمدی نژاد در مورد بندهای عمرانی لایحه بودجه صحبت می کرد؛ یکی از نمایندگان به عدم تکمیل پروژه راه آهن در شهرستان خود اشاره کرد و رئیس جمهور جواب داد: شما هرچه بودجه عمرانی بنویسید این ظرفیت وجود دارد که دولت آن را لحاظ کند.

رئیس جمهور در پایان صحبت های خود اظهار کرد: انشاءالله نمایندگان با تصویب یک بودجه عالی و ترقی عید نوروز همراه با خانواده های شان خواهند بود.

وی با بیان اینکه لایحه بودجه در جیب جا می شود، خطاب به نمایندگان خاطرنشان کرد: تا زمانی که تصویب بودجه تمام نشود خانواده هایتان به منزل شما را راه نمی دهند.

بعد از آنکه صحبت های رئیس جمهور تمام شد گروهی از نمایندگان در جلوی جایگاه هیات رئیسه تجمع و با احمدی نژاد صحبت کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet