ایام محرم 1398
1389/12/02 08:51:25
سرویس سیاسی
مصباحی مقدم با اشاره به محکومیت حوادث 25 بهمن:

موضع‌گیری نمایندگان، وحدت اکثریت و اقلیت مجلس را به نمایش گذاشت

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه موضع‌گیری مجلس در ارتباط با حوادث ۲۵ بهمن، وحدت و انسجام بین اکثریت و اقلیت مجلس را به نمایش گذاشت، خاطرنشان ساخت: مطالبه اصلی مجلس همچون ملت عزیز ایران محاکمه سران فتنه است.
موضع‌گیری نمایندگان، وحدت اکثریت و اقلیت مجلس را به نمایش گذاشت نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه موضع‌گیری مجلس در ارتباط با حوادث 25 بهمن، وحدت و انسجام بین اکثریت و اقلیت مجلس را به نمایش گذاشت، خاطرنشان ساخت: مطالبه اصلی مجلس همچون ملت عزیز ایران محاکمه سران فتنه است. https://cdn.icana.ir/d/019/475.jpg موضع‌گیری,نمایندگان،,وحدت,اکثریت,و,اقلیت,مجلس,را,به,نمایش,گذاشت Icana

"غلامرضا مصباحی مقدم" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، موضع گیری مجلس در ارتباط با حادثه ۲۵ بهمن امسال را قاطع ارزیابی کرد و گفت: موضع گیری مجلس در برخورد با حادثه ۲۵ بهمن امسال، وحدت و انسجام بین اقلیت و اکثریت مجلس را به نمایش گذاشت.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، افزود: نطق آقای خباز به نمایندگی از اقلیت مجلس به خوبی رویکرد اقلیت مجلس را در همراهی با اکثریت در محکوم کردن حوادث ۲۵ بهمن و سران فتنه به خوبی نشان داد و این حرکت و انسجام را باید به فال نیک گرفت.

عضو کمیسیون اقصادی مجلس با تاکید براینکه موضع گیری قاطع مجلس بازتاب خوبی در کل کشور نیز به دنبال داشت، گفت: امروز سران فتنه متوجه شده‌اند که حامیان بسیار کمی در میان افراد جامعه و نخبگان دارند و حتما باید اقدامات خود را که تاکنون دنبال کرده‌اند را کنار بگذارند.

رییس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی مطالبه اصلی مجلس را محاکمه عوامل حوادث اخیرعنوان کرد و خاطرنشان ساخت: مطالبه نمایندگان مجلس‌‌ همان مطالبه ملت بزرگ و عزیز ایران در راهپیمائی ۲۲ بهمن ماه و تشییع جنازه صانع ژاله است که خواستار محاکمه و برخورد قاطع با سران فتنه شده بودند.

مصباحی مقدم با تاکید براینکه قوه قضائیه باید سریعا با این افراد برخورد کند، تصریح کرد: قوه قضائیه باید سریعا به وظیفه خود عمل کند و به اقتضای قانون با این افراد برخورد کند و اجازه ندهد اینگونه اقدامات کشور را دچار نابسامانی کند.

وی تاکید کرد: البته در بررسی پرونده این افراد باید مصلحت نظام نیز در نظر گرفته شود و مطمئنا ملت عزیز ایران نیز این مصلحت را درک کرده و خواهند پذیرفت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در عین حال یادآور شد: با این وجود معتقدم مصلحت نظام در ادامه این روند نیست، چرا که امروز به واسطه همین گونه برخورد‌ها دشمنان باور کرده‌اند که نظام جمهوری اسلامی دچار چالش شده، در حالیکه این گونه نیست و نظام درنهایت آرامش و ثبات قرار دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی ادامه داد: حتی دشمنان گاهی مقایسه‌هایی می‌کنند که خنده‌آور است، مثلا حرکت مردمی و عظیم مصر و تونس که به تبعیت از انقلاب اسلامی ایران رخ داد را با حرکات برخی افراد معدود و محدود در کشور مقایسه می‌کنند و بعد نتیجه گیری می‌کنند که ایران دچار تزلزل سیاسی شده است و این تحلیل‌های غلط نشان از عصبانیت و خشم آن‌ها دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet