هدر موبایل
1389/12/01 16:10:27
سرویس صحن
در نشست کمیسیون انرژی انجام شد:

انتخاب سقایی و شبانپور برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 90

سخنگوی کمیسیون انرژی از انتخاب محمد سقایی و حسن شبانپور به عنوان نمایندگان کمیسیون انرژی در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۰ خبر داد.
انتخاب سقایی و شبانپور برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 90 سخنگوی کمیسیون انرژی از انتخاب محمد سقایی و حسن شبانپور به عنوان نمایندگان کمیسیون انرژی در کمیسیون تلفیق بودجه 90 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg انتخاب,سقایی,و,شبانپور,برای,عضویت,در,کمیسیون,تلفیق,بودجه,90 Icana

"سیدعماد حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت از انتخاب نمایندگان کمیسیون انرژی برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه 90 خبر داد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس تصریح کرد: در نشست امروز (یکشنبه اول اسفند) کمیسیون انرژی انتخاب نمایندگان کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق و همچنین موضوع نحوه بررسی بودجه سال 1390 در دستور کار قرار داشت.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس افزود: بر همین اساس، "حسن شبانپور" نماینده مرودشت و ارسنجان و "محمد سقایی" نماینده مردم استهبان و نی ریز برای عضویت در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

حسن شبانپور کارمند سابق وزارت نفت و عضوهیئت مدیره پتروشیمی عسلویه است؛ همچنین محمد سقایی نیز سابقه مدیریت کل راه و ترابری استان های مازندران، فارس، یاسوج و یزد را در کارنامه خود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet