شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/12/01 16:21:09
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون صنایع،

یوسف نژاد و طاهرپور برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه انتخاب شدند

عضو کمیسیون صنایع و معادن از انتخاب علی اصغر یوسف نژاد و شهریار طاهرپور به عنوان نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۰ خبر داد.
یوسف نژاد و طاهرپور برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه انتخاب شدند عضو کمیسیون صنایع و معادن از انتخاب علی اصغر یوسف نژاد و شهریار طاهرپور به عنوان نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن در کمیسیون تلفیق بودجه 1390 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg یوسف,نژاد,و,طاهرپور,برای,عضویت,در,کمیسیون,تلفیق,بودجه,انتخاب,شدند Icana

"مصطفی رضاحسینی قطب آبادی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت از بررسی موضوع بودجه 90 در نشست امروز (یکشنبه اول اسفند) خبر داد و گفت: در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن "علی اصغر یوسف نژاد" نماینده مردم ساری و "شهریار طاهرپور" نماینده مردم تویسرکان به عنوان نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق بودجه 90 انتخاب شدند.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس همچنین افزود: کمیسیون صنایع برای بررسی بودجه 90 ، چهار کارگروه تخصصی تشکیل داده است، که عبارتند از کارگروه پتروشیمی، مخابرات، صنعت و معدن که کار بررسی بودجه را روز سه شنبه (سوم اسفند) آغاز می‌کنند.

شهریار طاهرپور مدیرعامل سابق شرکت "صنعتی" است و علی اصغر یوسف نژاد نیز سابقه فعالیت به عنوان شهردار، فرماندار، رئیس دانشکده و مشاور وزیر صنایع و معادن را در کارنامه خود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet