ایام محرم 1398
1389/12/01 16:52:21
سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون انرژی:

قانون نفت و گاز نهایی شد

"سیدعماد حسینی" از نهایی شدن قانون نفت و گاز در نشست امروز کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: قانون نفت و گاز سه‌شنبه (سوم اسفند) به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود.
قانون نفت و گاز نهایی شد "سیدعماد حسینی" از نهایی شدن قانون نفت و گاز در نشست امروز کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: قانون نفت و گاز سه‌شنبه (سوم اسفند) به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg قانون,نفت,و,گاز,نهایی,شد Icana

سخنگوی کمیسیون انرژی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت از نهایی شدن بررسی قانون نفت و گاز در این کمیسیون خبر داد و گفت: قانون نفت و گاز یکی از قوانین مادر در حوزه انرژی کشور است که به عنوان پایه ای برای اساسنامه شرکت ملی نفت ایران به شمار می رود.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس همچنین افزود: قانون نفت و گاز 9 ماده دارد که به دلیل اهمیت آن در حوزه نفت و گاز، مدت ها در کمیسیون انرژی به بحث و بررسی گذاشته شد و امروز (یکشنبه اول اسفند) این طرح نهایی و برای ارائه به صحن علنی مجلس آماده شد.

بررسی طرح اصلاح قوانین نحوه انتخاب و فعالیت ناظران مجلس

حسینی، همچنین از بررسی طرح "اصلاح قوانین نحوه معرفی، انتخاب و فعالیت ناظران مجلس شورای اسلامی" در نشست امروز کمیسیون انرژی خبر داد و یادآور شد: مواد 10 تا 19 این طرح در نشست امروز کمیسیون بررسی شد و با اصلاح و حذف برخی از مواد به تصویب رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet