هدر موبایل
1389/12/01 16:48:28
سرویس صحن

لاریجانی ولادت حضرت محمد (ص) را به روسای مجالس اسلامی تبریک گفت

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) را تبریک و تهنیت گفت.
لاریجانی ولادت حضرت محمد (ص) را به روسای مجالس اسلامی تبریک گفت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) را تبریک و تهنیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/171.jpg لاریجانی,ولادت,حضرت,محمد,(ص),را,به,روسای,مجالس,اسلامی,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن کامل پیام علی لاریجانی بدین شرح است:

فرا رسیدن سالروز ولادت فرخنده پیامبر اعظم، فخر آفرینش، واسطه فیض خداوند بر بندگانش، خاتم پیامبران حضرت محمدبن عبدالله صلی الله علیه و آله و هفته وحدت را به جنابعالی و همه همکارانتان تبریک و تهنیت می گویم.
محمدصلی الله علیه وآله فروغ آسمانی در شب ظلمت زمینی است، او بهانه خلقت است و بدون او خلقت کامل نمی گشت. با آمدنش ایوان مدائن نماد کاخ ستمگران همه تاریخ فروریخت و خواب خوش ستم پیشگان آشفته شد. او مظلومان را فریادرس وبی پناهان را سرپناه، یتیمان را پدر و در تاریکی ماندگان را نور بود. همه پیامبران الهی آمدنش را به مومنان سراسر تاریخ وعده دادند و خود در انتظارش لحظه شماری کردند. او سرچشمه همه خوبی‌ها و فضیلت‌ها است.
ندای او اخوت و برادری همه مومنان است. فریاد بیدارگر او امروز امت اسلامی را به خروش در آورده ودشمنان اسلام را به هراس انداخته است. تمسک به آموزه‌های او تنها راه نجات امت اسلامی از مشکلات و سختی‌ها است.
عالیجناب؛
بار دیگر ضمن ابراز بهترین آرزوهای قلبی‌ام، سربلندی و توفیق روزافزون جناب عالی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
 
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet