ایام محرم 1398
1389/12/01 18:21:50
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس انجام شد؛

بررسی شکایات واصله از شورای شهر و شهرداری شهر آباده

جلسه امروز کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تنها به بررسی گزارشات واصله از تخلفات شورای شهر و شهرداری شهر آباده و انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق اختصاص یافت.
بررسی شکایات واصله از شورای شهر و شهرداری شهر آباده جلسه امروز کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تنها به بررسی گزارشات واصله از تخلفات شورای شهر و شهرداری شهر آباده و انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق اختصاص یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/491.jpg بررسی,شکایات,واصله,از,شورای,شهر,و,شهرداری,شهر,آباده Icana

"عبدالحسین ناصری" سخنگوی کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه امروز- یکشنبه- این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس بر اساس شکایت دریافتی از شورای شهر و شهرداری شهر آباده، گروهی را به منظور پیگیری شکایات دریافتی به این شهراعزام کرده بودند.

نماینده گرگان و آق‌قلا، تصریح کرد: در جلسه امروز گزارش گروه اعزامی از نحوه عملکرد شورای شهر و شهرداری شهر آباده مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، نتیجه به هیأت رییسه کمیسیون اعلام و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

ناصری در پایان از انتخاب اعضای کمیسیون شوراها برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 90 خبر داد و گفت: "علی‌اصغر زارعی" و "عبدالحسین ناصری" از جانب اعضای کمیسیون شوراها به عنوان اعضای کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

طرح اصلاح قوانین نحوه معرفی، انتخاب و فعالیت ناظرین و ساماندهی امور نظارتی مجلس شورای اسلامی از جمله برنامه‌های امروز -یکشنبه- کمیسیون شوراها بود که به دلیل کمبود وقت به جلسه بعد این کمیسیون موکول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet