شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/12/01 18:10:59
سرویس سیاسی
تصمیم‌گیری هیات رئیسه مجلس برای نحوه تصویب بودجه 90؛

درصورت کمبود زمان، برای هزینه‌های فروردین تدبیر قانونی می‌اندیشیم

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدگی به لایحه بودجه ۹۰ مطابق آئین نامه داخلی مجلس با مدیریت زمان انجام می‌شود، افزود: اگر لایحه بودجه تا پایان سال به طور کامل تصویب نشد، برای هزینه‌های فروردین‌ماه تدبیر قانونی می‌اندیشیم.
درصورت کمبود زمان، برای هزینه‌های فروردین تدبیر قانونی می‌اندیشیم عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدگی به لایحه بودجه 90 مطابق آئین نامه داخلی مجلس با مدیریت زمان انجام می‌شود، افزود: اگر لایحه بودجه تا پایان سال به طور کامل تصویب نشد، برای هزینه‌های فروردین‌ماه تدبیر قانونی می‌اندیشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/73.jpg درصورت,کمبود,زمان،,برای,هزینه‌های,فروردین,تدبیر,قانونی,می‌اندیشیم Icana

"جهانبخش محبی نیا" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح  جزئیات جلسه امروز- یکشنبه- مجلس، گفت: در جلسه هیات رئیسه تصمیم بر آن شد تا رسیدگی به لایحه بودجه سال ۹۰ مطابق آئین‌نامه داخلی مجلس با مدیریت زمانی انجام شود تا به اتمام برسد.
نماینده میاندوب، تکاب و شاهین دژ تصریح کرد: درصورتی که تحت هر شرایطی بررسی و تصویب لایحه بودجه در سال جاری به  پایان نرسید، قرار بر این شد برای هزینه‌های کشور در فروردین ماه ۹۰ تدبیر قانونی اتخاذ شود.
صبح امروز- یکشنبه- رئیس جمهور با تاخیر ۷۵ روزه لایحه بودجه سال ۹۰ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet