هدر موبایل
1389/12/01 19:46:23
سرویس سیاسی
نماینده خدابنده خبر داد؛

باز پس‌گیری یک منطقه گردشگری در نتیجه پیگیری‌های کمیسیون اصل 90

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بازپس‌گیری منطقه گردشگری "آشورده" استان مازندران در نتیجه پیگیرهای این کمیسیون خبر داد.
باز پس‌گیری یک منطقه گردشگری در نتیجه پیگیری‌های کمیسیون اصل 90 عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بازپس‌گیری منطقه گردشگری "آشورده" استان مازندران در نتیجه پیگیرهای این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/381.jpg باز,پس‌گیری,یک,منطقه,گردشگری,در,نتیجه,پیگیری‌های,کمیسیون,اصل,90 Icana

"سید فاضل موسوی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی، گفت: منطقه گردشگردی "آشورده" با وسعت 300 هکتار دو سال پیش به صورت غیرقانونی توسط بخش خصوصی تصرف شده بود.

نماینده مردم خدابنده، تصریح کرد: بعد از این اتفاق، شکایاتی از جانب سازمان حفاظت محیط زیست کشور و وزارت جهاد کشاورزی به کمیسیون اصل نود ارائه شد و اعضای کمیسیون موظف به پیگیری این موضوع شدند.

وی در ادامه از همکاری سازمان بازرسی کل کشور، وزارت اطلاعات به منظور پیگیری این موضوع خبر داد و افزود: این منطقه گردشگردی پس از پیگیری‌های دو ساله کمیسیون اصل نود به اراضی تحت تملک نظام برگردانده شد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس همچنین در پایان از انتخاب "سید فاضل موسوی" نماینده خدابنده و "سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد" نماینده قزوین، آبیک و البرز از سوی این کمیسیون به عنوان اعضای کمیسیون تلفیق خبر داد.

در جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون‌های تخصصی مجلس،  10 کمیسیون، نمایندگان خود را برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 معرفی کردند. سه کمیسیون فرهنگی ، آموزش و کشاورزی قرار است نمایندگان خود را در کمیسیون تلفیق روز سه‌شنبه انتخاب کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet