ایام محرم 1398
1389/12/02 10:44:03
سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون قضایی خبر داد؛

تصویب لایحه موافقتنامه ایران و ترکیه در زمینه جرائم سازمان‌یافته

رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه موافقتنامه همکاری بین ایران و ترکیه در زمینه مبارزه علیه قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته خبر داد.
تصویب لایحه موافقتنامه ایران و ترکیه در زمینه جرائم سازمان‌یافته رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه موافقتنامه همکاری بین ایران و ترکیه در زمینه مبارزه علیه قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/521.jpg تصویب,لایحه,موافقتنامه,ایران,و,ترکیه,در,زمینه,جرائم,سازمان‌یافته Icana

"علی شاهرخی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح جزییات جلسه دیروز- یکشنبه- کمیسیون حقوقی و قضایی، گفت: در این جلسه، لایحه موافقتنامه مشترک ایران و ترکیه به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته تصویب شد.

نماینده مردم کوهدشت، افزود: طرح اصلاح تبصره 2 ماده 96 قانون شهرداری از جمله مباحث مطرح شده در جلسه دیروز بود که با حضور جمعی از کارشناسان شهرداری و وزارت نیرو مورد بررسی قرار گرفت.

شاهرخی، بررسی متولی رودخانه‌ها و انهار داخل شهرها را از جمله ابعاد مورد بررسی ماده 96 قانون شهرداری در جلسه کمیسیون قضایی بیان کرد و گفت: رودخانه‌ها و انهار شهری با وجود مالکیت دولتی از متولی خاصی برخوردار نیستند، اعضا در جلسه دیروز به منظور حل این مشکل به بحث‌ درباره این موضوع پرداختند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet