خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/12/02 10:55:59
سرویس بین الملل
کوثری:

تقویت آگاهی مسلمانان، گامی در جهت تضعیف آمریکا است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقویت آگاهی مسلمانان نسبت به مسائل جهان اسلام و موضوعات بین‌المللی را از جمله راهکارهای تضعیف آمریکا دانست و افزود: تقویت آگاهی مسلمانان، گامی در جهت تضعیف آمریکا است.
تقویت آگاهی مسلمانان، گامی در جهت تضعیف آمریکا است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقویت آگاهی مسلمانان نسبت به مسائل جهان اسلام و موضوعات بین‌المللی را از جمله راهکارهای تضعیف آمریکا دانست و افزود: تقویت آگاهی مسلمانان، گامی در جهت تضعیف آمریکا است. https://cdn.icana.ir/d/019/167.jpg تقویت,آگاهی,مسلمانان،,گامی,در,جهت,تضعیف,آمریکا,است Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص لزوم تضعیف آمریکا در صحنه بین‌المللی، گفت: آگاهی مسلمانان زمینه را برای شناخت آنها نسبت به حقوق خود فراهم خواهد کرد و  بر اساس این آگاهی و شناخت، قدرت‌های استکباری همچون آمریکا ضعیف خواهند شد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با تاکید بر وحدت مسلمانان، افزود: وحدت میان مسلمانان عامل اصلی شکست دشمنان اسلام است، راهکاری که با تکیه بر آن می‌توان آمریکا را از صحنه خارج کرد و به عقب راند.

کوثری ضمن اشاره به انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: رسیدن به اهداف بزرگ نیازمند تحمل هزینه‌های بسیاری است، مردم ایران نیز برای پیروزی انقلاب و حفظ آن در طول 30 سال گذشته، هزینه‌ها و سختی‌های بسیاری را متحمل شده‌اند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی در پایان، گفت: کشورهای مسلمان باید برای دستیابی به اهداف اصلی خود و تضعیف آمریکا هزینه‌های بسیاری را متحمل شوند، تا نتیجه مطلوب که همان ایجاد توازن قوا در سطح جهانی است، ممکن شود.  

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز- یکشنبه- در دیدار جمعی از میهمانان و متفکران اسلامی شرکت کننده در بیست و چهارمین کنفرانس وحدت اسلامی، آمریکا را مشکل اصلی دنیای اسلام دانستند و بر تضعیف آمریکا تاکید کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet