حلول ماه ربیع الاول
1389/12/02 12:51:47
سرویس اقتصادی
کاتوزیان خبر داد؛

تخصیص اعتبار برای حفاظت از خطوط لوله نفت و گاز در بودجه 90

رییس کمیسیون انرژی با اشاره به انفجار برخی خطوط نفت و گاز، از تخصیص اعتبار مالی برای تامین امنبت این خطوط در بودجه ۹۰ خبر داد.
تخصیص اعتبار برای حفاظت از خطوط لوله نفت و گاز در بودجه 90 رییس کمیسیون انرژی با اشاره به انفجار برخی خطوط نفت و گاز، از تخصیص اعتبار مالی برای تامین امنبت این خطوط در بودجه 90 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/328.jpg تخصیص,اعتبار,برای,حفاظت,از,خطوط,لوله,نفت,و,گاز,در,بودجه,90 Icana

"حمیدرضا کاتوزیان" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت بر لزوم تامین خطوط لوله نفت و گاز و حفاظت از این خطوط ازسوی وزارت نفت و شرکت گاز تاکید کرد و گفت: اگر لازم باشد در بودجه 90 اعتبارات خاصی را برای تامین و حفاظت از خطوط سراسری نفت و گاز در نظر خواهیم گرفت تا از خرابکاری در این خطوط جلوگیری شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: بخشی از اتفاقات و انفجارهایی که در خطوط انتقال نفت و گاز رخ می‌دهد به خود وزارت نفت و شرکت ملی گاز مربوط می‌شود که این نهادها باید با استفاده از لوله‌های مناسب در خطوط انتقال و خارج کردن لوله‌های فرسوده از شبکه انتقال از چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با تاکید بر همراهی مجلس با نهادهای دولتی برای حفاظت از خطوط انتقال انرژی در کشور، گفت: وزارت نفت و شرکت ملی گاز همیشه برای تامین و حفاظت خطوط انتقال نفت و گاز بودجه‌هایی را داشته‌اند و اینطور نبوده است که این اتفاقات به دلیل کمبود بودجه و یا همراهی نکردن مجلس در تخصیص اعتبارات اتفاق افتاده باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet