حلول ماه ربیع الاول
1389/12/02 13:12:03
سرویس کمیسیون ها
با حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش طرح خواهد شد:

بررسی اعتراضات آزمون معلمان و تخلف در استخدام نیرو خدماتی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از طرح سوالاتی در خصوص اعتراضات به آزمون معلمان و تخلف در استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش با حضور وزیر این وزارتخانه در کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد.
بررسی اعتراضات آزمون معلمان و تخلف در استخدام نیرو خدماتی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از طرح سوالاتی در خصوص اعتراضات به آزمون معلمان و تخلف در استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش با حضور وزیر این وزارتخانه در کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/156.jpg بررسی,اعتراضات,آزمون,معلمان,و,تخلف,در,استخدام,نیرو,خدماتی Icana

"محمد علی دلاور" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: بر اساس گزارش‌های واصله، مسئولان آموزش و پرورش در استخدام نیروهای خدماتی تخلف کرده و روابط را ملاک انتخاب این افراد قرار داده‌اند، به همین منظور  پیگیری این موضوع الزامی است.

نماینده مردم درگز در ادامه افزود: نسبت به امتحان استخدامی معلمان نیزاعتراضاتی و شکایاتی صورت گرفته بود.

وی در ادامه افزود: به دلیل عدم پاسخگویی مناسب، این اعتراضات برای پیگیری بیشتر به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارائه شد تا با سوال از وزیر در جهت رفع و رجوع آن اقدام شود.

روز سه شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سؤال نماینده مردم درگز از"حمیدرضا حاجی بابایی" وزیر آموزش و پرورش طرح خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet