شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/12/03 10:33:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی:

از موضع‌گیری ساکتین در برابر فتنه استقبال می‌کنیم

یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: تعریف و مصادیق نخبگی در کشور ما بعد از فتنه‌های اخیر متفاوت شده است و برخی شخصیت‌ها خاصیت نخبگی خود را به هر دلیلی مانند لجاجت سیاسی، قدرت‌طلبی از دست داده‌اند.
از موضع‌گیری ساکتین در برابر فتنه استقبال می‌کنیم یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: تعریف و مصادیق نخبگی در کشور ما بعد از فتنه‌های اخیر متفاوت شده است و برخی شخصیت‌ها خاصیت نخبگی خود را به هر دلیلی مانند لجاجت سیاسی، قدرت‌طلبی از دست داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/341.jpg از,موضع‌گیری,ساکتین,در,برابر,فتنه,استقبال,می‌کنیم Icana

حمید رسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما شاهدیم برخی از کسانی که از آن‌ها انتظار می‌رفت وقتی فتنه‌ای به پررنگی فتنه 25 بهمن‌ماه را دیدند پشت دوربین تلویزیون حاضر شده و مردم را به وحدت و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی دعوت ‌کنند، همین اشخاص وقتی آقایان موسوی و کروبی برای تجمع 25 بهمن بیانیه دادند و آمریکا، اسرائیل، منافقین و سلطنت‌خواه‌ها هم از آن بیانیه‌ حمایت‌کردند، حاضر نشدند آن‌ها را دعوت به قانون و وحدت امت اسلامی کنند.

وی گفت: این مساله نشان می‌دهد واقعا برخی از شخصیت‌های ما نخبگی به معنای تشخیص حق و باطل را از دست داده‌اند.

وی با اشاره به سکوت برخی‌ها اشخاص و گروه‌ها در طول یکسال و نیم و سکوت چند ماهه برخی دیگر افزود: البته در حال حاضر آن‌ها یکی‌یکی در حال موضع‌گیری نسبت به حوادث اخیر هستند که ما از این مساله استقبال می‌کنیم، اما آن‌ها باید بدانند که نظام اسلامی بعد از گذراندن فتنه‌های به این بزرگی، محتاج این موضع‌گیری‌ها نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: ما از موضع فعلی افرادی که دوپهلو موضع‌گیری می‌کردند یا سکوت کرده بودند و در حال حاضر حرف می‌زنند، استقبال می‌کنیم، ولی می‌فهمیم که این افراد بیش از این‌که به نظام اسلامی بخواهند کمک کنند، به خود کمک کرده‌اند؛ چراکه از این به بعد برای همه در حال روشن‌شدن است تا این میزان سکوت‌کردن یا دوپهلو حرف‌زدن یعنی همراهی قطعی، یقینی و تعمدانه با فتنه.

وی با انتقاد از عملکرد دستگاه قضایی در برخورد با سران فتنه افزود: متاسفانه علی‌رغم این‌که عنوان می‌کنند مصلحتی در کار است و یا از برخورد با سران فتنه منع شده‌اند، اما در برخورد با کسانی هم که منعی برای برخورد با آن‌ها نشده، نیز جدی، قاطعانه و محکم نیستند. همین‌ مسایل باعث می‌شود تا مصلحت‌هایی اندیشیده شود؛ چراکه متاسفانه نظام اسلامی آن قاطعیت و محکمی را نمی‌بیند.

وی با بیان این‌که «آیت‌الله آملی لاریحانی این مساله را باید از زیرمجموعه‌ خود مطالبه کند» گفت: ایشان وقتی مشاهده می‌کند قاضی حکمی را با سرعت، دقت و شدت برای یک روزنامه صادر می‌کند، اما از آن طرف مشاهده می‌کنند فتنه‌گران در سیستم قضایی یا حکم نمی‌گیرند یا حکم از آن قوام و قوت برخوردار نیست، باید برای این بستر چاره‌اندیشی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet