هدر اصلی
1389/12/03 11:19:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
حجازی:

نخبگان و خواص باید در تبعیت از دیدگاه‌های رهبری پیشتاز باشند

یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به وظیفه دستگاه قضایی در برابر حوادث اخیر اظهارات مسوولان قضایی را بیانگر «تامل و توجه به این‌که باید موضوع تقابل با فتنه با یک نگاه متناسب با خودش به انجام برسد» دانست.
نخبگان و خواص باید در تبعیت از دیدگاه‌های رهبری پیشتاز باشند یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به وظیفه دستگاه قضایی در برابر حوادث اخیر اظهارات مسوولان قضایی را بیانگر «تامل و توجه به این‌که باید موضوع تقابل با فتنه با یک نگاه متناسب با خودش به انجام برسد» دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/316.jpg نخبگان,و,خواص,باید,در,تبعیت,از,دیدگاه‌های,رهبری,پیشتاز,باشند Icana

سید محمدکاظم حجازی در گفت‌وگو با ایسنا، «هوشمندی خواص به خصوص نخبگان یک جامعه» را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: جایگاهی که خواص به ویژه نخبگان در یک جامعه دارند به دلیل هوشمندی آن‌ها هم در فهم صحیح مسائل و هم توانایی است که در راستای تبیین اتفاقاتی که برای مجموعه جامعه مخاطب خود رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: در ارتباط با مسائل 25 بهمن آن‌چه از نخبگان و خواص انتظار می‌رود، این است که نخبگان نقش جلوداری مردم را در راستای تبعیت از دیدگاه‌های مقام معظم رهبری ـ که بارها و بارها در رابطه با فتنه‌گران با ادبیات متناسب با جامعه هدف‌شان به خوبی ترسیم کرده‌اند ـ داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ویژگی فتنه این است؛ مسیری که در تقابل با جبهه حق انتخاب می‌کند از یک نیرنگ و نفاق درونی برخوردار است که اگر در تقابل آن، جوانب لازم به کار گرفته نشود، ممکن است ناخواسته جمعی که باید با هوشیاری وظیفه مقابله با فتنه را پیدا کنند از آن هوشیاری لازم برخوردار نشوند و گام‌هایی که بر می‌دارند هم گام‌های نتیجه‌بخشی نباشد.

این نماینده اصولگرای مجلس با ضروری دانستن برخورد با فتنه‌گران از سوی دستگاه قضایی تاکید کرد:‌ انتظار عمومی جامعه این است که گام‌های برداشته شده به اطلاع عمومی رسانده شود تا مردم بدانند نقشی که بر هر قوه برای دفاع از حریم نظام نهاده شده، به خوبی در حال انجام است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet