هدر اصلی
1389/12/03 11:32:54
سرویس صحن
رییس کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44:

شیب طراحی شده در هدفمندسازی یارانه‌ها رعایت شود

رییس کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی خواستار متناسب‌سازی درآمد‌ها و هزینه‌ها در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها شد و رعایت شیب طراحی شده در این قانون در اعلام قیمت کالاهای اساسی، سوخت و انرژی را ضروری دانست.
شیب طراحی شده در هدفمندسازی یارانه‌ها رعایت شود رییس کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی خواستار متناسب‌سازی درآمد‌ها و هزینه‌ها در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها شد و رعایت شیب طراحی شده در این قانون در اعلام قیمت کالاهای اساسی، سوخت و انرژی را ضروری دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/585.jpg شیب,طراحی,شده,در,هدفمندسازی,یارانه‌ها,رعایت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حمیدرضا فولادگر" ناطق میان دستور جلسه علنی روز سه‌شنبه سوم اسفند ماه گفت: پس از گذشت بیش از 14 قرن از ظهور اسلام امروز موج اسلام‌خواهی در برابر جهان و نهضت‌های اسلامی در حال گسترش و رو به افزایش هستند.

نماینده‌ مردم اصفهان با محکوم‌کردن فراخوان حمایت از قیام مردم تونس و مصر در 25 بهمن‌ماه گفت: دعوت و فراخوان به‌نام حمایت از مردم تونس و مصر بود در حالی که در شعارهای اندک جمعیت فریب‌خورده نیز خبری از این مردم ستمدیده نبود و بلکه در جهت خواست استکبار جهانی و بر علیه نظام جمهوری اسلامی شعار داده شد لذا سوال اینجاست که آیا این مسئله جز اقدام آمریکایی و صهیونیستی تلقی می‌شود؟ و آیا برنامه‌ریزان این تجمع خدمتی بهتر از آن می‌توانستند به سلطه‌گران کنند؟ قعر جهنم چقدر عمق دارد که این‌گونه به سراشیبی سقوط افتاده‌اید؟ آیا دل به حمایت آمریکایی دوخته‌اید که با هم‌پیمانی این‌گونه رفتار می‌کند؟ آیا عبرت نمی‌گیرید؟

فولادگر دنیای اسلام را شاهد بیداری مردم و بازگشت به اصول و ارزش‌های دینی دانست و با محکوم‌کردن مکتب ایرانی، گفت: نهضت‌های ضد استعماری و ضد‌استکباری با نام اسلام و قرآن یکی پس از دیگری شکل گرفته و توسعه می‌یابد، سخن از مکتب ایرانی مسیری انحرافی و در جهت درو‌کردن انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی با نهضت‌های اسلامی منطقه می‌باشد.

وی ادامه داد: به مروجان مکتب ایرانی که جاهلانه یا مغرضانه هم‌چنان این ایده را در برخی مجامع مطرح می‌کنند، هشدار می‌دهم که بیش از این بر طبل تفرقه نکوبید و به توصیه‌های رهبری انقلاب توجه کنید.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنانش خواستار متناسب‌سازی درآمد‌ها و هزینه‌ها در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها شد و رعایت شیب طراحی شده در قانون فوق در اعلام قیمت کالاهای اساسی، سوخت و انرژی را ضروری دانست.

وی همچنین تصریح کرد: اجرای بسته‌های حمایتی کارشناسی‌شده در اجرای قانون هدفمند‌سازی موجب موفقیت بیشتر این قانون است.

وی ادامه داد: اجرای هرچه سریع‌تر بسته‌های حمایتی به ویژه در بخش‌های کشاورزی و صنعت و حمل‌ونقل موجب موفقیت‌ قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها می‌شود.

رییس کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی موفقیت طرح تحول اقتصادی را در گرو اجرای همزمان دیگر این طرح به ویژه اصلاح نظامات بانکی، مالیاتی، توزیع، گمرکی، ارزی و بهره‌وری دانست و یادآور شد: هدفمند‌سازی یارانه‌ها یکی از الزامات سیاست‌های اصلی 44 و در جهت آزاد‌سازی اقتصادی و تغییر نقش دولت در مداخله‌گری به سیاستگذاری و نظارت است و در بستر این سیاست‌ها و در مسیر رونق اقتصادی به نتیجه می‌رسد.

نماینده‌ مردم اصفهان در پایان خطاب به مردم اصفهان به دلیل کوتاهی‌های اتفاق افتاده در احقاق حقوق مردم در تخصیص بودجه و بازگشت مازاد درآمد و اجرا‌نشدن تعهدات در خصوص خشکسالی و پروژه‌های آبرسانی عذرخواهی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet