هدر موبایل
1389/12/03 11:58:31
سرویس دیگر رسانه‌ها
عباسپور:

مردم ایران با تبعیت از ولایت فقیه، نظرات رهبری را فصل‌الخطاب می‌دانند

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه باید با کسانی که نظم عمومی را بهم می‌زنند و به حرکتی دعوت می‌کنند که وحدت و یکپارچگی مردم ایران را در انظار جهانیان خدشه‌دار نشان دهند، برخوردی جدی کند.
مردم ایران با تبعیت از ولایت فقیه، نظرات رهبری را فصل‌الخطاب می‌دانند یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه باید با کسانی که نظم عمومی را بهم می‌زنند و به حرکتی دعوت می‌کنند که وحدت و یکپارچگی مردم ایران را در انظار جهانیان خدشه‌دار نشان دهند، برخوردی جدی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/192.jpg مردم,ایران,با,تبعیت,از,ولایت,فقیه،,نظرات,رهبری,را,فصل‌الخطاب,می‌دانند Icana

علی عباسپور تهرانی‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: همیشه دو عامل اصلی در نظام باعث خنثی‌شدن توطئه‌ها علیه انقلاب و جمهوری اسلامی شده است و تمام تحریم‌هایی که علیه نظام و ملت ایران صورت گرفته را بی‌نتیجه گذاشته است؛ اصل اتحاد مردم و ولایت فقیه. هر حرکتی که به این دو اصل خدشه‌ وارد کند، در دیدگاه مردم و نظام جایگاهی نداشته و محکوم است.

وی با اشاره به تاثیرات خارجی حرکتی که در 25 بهمن‌ماه انجام شد، در عین حال یادآور شد: 22 بهمن ‌ماه عامل وحدت ماست؛ همه با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی این روز، یکپارچگی و وحدت مردم ایران را به دنیا نشان دادند اما فتنه‌گران با خلق حادثه 25 بهمن‌ماه قصد داشتند در انظار عمومی جهان این‌گونه نشان دهند که در کشور به اصل ولایت فقیه و اصل اتحاد خدشه وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب ما الهام‌دهنده مقاومت مردم در فلسطین و حزب‌الله لبنان در شکست‌دادن رژیم صهیونیستی در جنگ و الهام‌بخش مقاومت مردم در خاورمیانه مانند کشور‌هایی مثل مصر و تونس است؛ لذا قرا بود با حرکت 25 بهمن، بهانه و مستمسکی به دست کشور‌های غربی بدهند تا با هجمه رسانه‌های خود، انقلاب ما را در انظار جهان خدشه‌دار کنند که این حرکت پسنده‌ای نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر یکپارچگی مردم ایران اظهار کرد: مردم ایران بار دیگر نشان دادند که تابع اصل ولایت فقیه بوده و نظرات مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب می‌دانند.

این نماینده اصولگرای مجلس گفت: سران فتنه با موضع‌گیری‌های‌شان تنها آب به آسیاب انقلاب می‌ریزند و این حرکت‌ها دل‌های دشمنان ما را شاد می‌کند.

وی بار دیگر با اشاره به بیداری و هوشیاری مردم ایران ، خواستار برخورد با این مسایل شد و گفت: هرچند ممکن است در روند فرهنگی، اقتصادی و برنامه‌ریزی کشور با هم اختلاف‌نظرهایی داشته باشیم، اما آن جاهایی که بخواهد به اصل انقلاب خدشه وارد شود، باید همه یکپارچه باشیم.

وی هم‌چنین گفت: علت این‌که تاکنون با سران فتنه از سوی دستگاه قضایی قاطعانه برخورد نشد، به این دلیل بود که در این مدت شفافیت نظام برای‌شان مشخص شود و دست از این برنامه‌ریزی‌ها و حرکت‌ها بردارند؛ لذا قوه قضاییه با یک سعه‌صدری با این مساله برخورد کرد و این فرصت را به فتنه‌گران داد تا به آغوش نظام برگردند، اما حرکتی که در 25 بهمن‌ماه انجام شد، نشان داد این سعه‌صدر باعث سوء‌استفاده‌ این آقایان شده و دیگرتامل و سعه‌صدر نشان‌دادن جایگاهی ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet