هدر اصلی
1389/12/03 14:05:06
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی؛

کشاورزان فلاورجان به خاطر خشکسالی از هستی ساقط شده‌اند

نماینده مردم فلاورجان با اشاره به خشکسالی ۲ ساله در حوزه انتخابیه‌اش، گفت: کشاورزان فلاورجان به خاطر خشکسالی از هستی ساقط شده‌اند.
کشاورزان فلاورجان به خاطر خشکسالی از هستی ساقط شده‌اند نماینده مردم فلاورجان با اشاره به خشکسالی 2 ساله در حوزه انتخابیه‌اش، گفت: کشاورزان فلاورجان به خاطر خشکسالی از هستی ساقط شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg کشاورزان,فلاورجان,به,خاطر,خشکسالی,از,هستی,ساقط,شده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدناصر موسوی لارگانی" در پایان جلسه علنی امروز -سه شنبه ـ مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با توجه به این که 2 سال پی در پی خشکسالی استان اصفهان ادامه داشت، اما نه وام کشاورزان استمهال و نه خسارت آنها تامین شد.

نماینده فلاورجان افزود: عده ای از کشاورزان استان از هستی ساقط و به نان شب محتاج شدند. کارشان به جایی رسیده که از کمیته امداد کمک می گیرند. وزارت جهادکشاورزی و معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری به این مشکل مخصوصا در شهرستان فلاورجان رسیدگی کنند.

وی همچنین در بخش دیگری از تذکر خود به مشکل کارگران شرکت سیمین اصفهان اشاره کرد و گفت: کارگران این شرکت  8 ماه است حقوق دریافت نکرده  و حتی پاداش و عیدی سال گذشته را نیز نگرفته اند. موسوی لارگانی ابراز امیدواری کرد که وزارت رفاه و تامین اجتماعی که مسئول رسیدگی به امور کارگران است به مشکل این عزیزان رسیدگی کند.

وی در مورد کارخانه ایرانیت نیز خاطرنشان کرد: با خصوصی شدن این کارخانه، صاحب جدید درصدد زمنی‌گیر کردن آن است و برخی از بخش ها را تعطیل کرده، در صورتی که محصولات کارخانه خریدار دارد. این مساله مشکلاتی را برای کارگران به وجود آورده است.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس نیز در پاسخ، گفت: امیدواریم مسئولین امر به این تذکرات توجه کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet