هدر اصلی
1389/12/03 15:25:59
سرویس سیاسی
نماینده حزب حاکم در پارلمان آذربایجان:

تحولات کشورهای عربی بر جمهوری آذربایجان تاثیری ندارد

نماینده فراکسیون حزب حاکم در پارلمان آذربایجان اعلام کرد تحولات کشورهای عربی بر این کشور اثری نخواهد داشت.
تحولات کشورهای عربی بر جمهوری آذربایجان تاثیری ندارد نماینده فراکسیون حزب حاکم در پارلمان آذربایجان اعلام کرد تحولات کشورهای عربی بر این کشور اثری نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg تحولات,کشورهای,عربی,بر,جمهوری,آذربایجان,تاثیری,ندارد Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری ترند نیوز آذربایجان، "مبارز قربانلی" نماینده پارلمان جمهوری آذربایجان و معاون دبیر اجرایی حزب حاکم این کشور (آذربایجان مدرن) امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: جمهوری آذربایجان یک کشور دموکراتیک است و تحولات کشورهای عربی هیچ تاثیری بر ما نخواهد گذاشت.
وی افزود: جمهوری آذربایجان با کشورهای عربی از لحاظ اقتصادی، سیر تفکرات و وضعیت سیاسی تفاوت  دارد و اعتقادات کسانی که فکر می کنند آنچه در کشورهای عربی اتفاق افتاد در جمهوری آذربایجان نیز روی می دهد غیرمنطقی است.
عضو ارشد حزب حاکم جمهوری آذربایجان افزود: مبارزه با فساد مالی که اکنون در جمهوری آذربایجان جاری است ارتباطی با تحولات کشورهای عربی ندارد.
قربانلی تاکید کرد: گزارشی که رئیس جمهورآذربایجان چندی پیش در مورد مبارزه با فساد مالی در نشست کابینه دولت ارائه کرد هیچ ارتباطی به سیر تحولات کشورهای عربی نداشت.
کشورهای عربی از جمله مصر، تونس، الجزایر، بحرین، یمن، اردن و لیبی طی دوماه گذشته تاکنون شاهد موج اعتراضات مردمی گسترده ای بودند که در تونس و مصر به کناره گیری سران آنها منجر شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet