هدر اصلی
1389/12/03 17:28:02
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون عمران،

گزارش عملکرد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بررسی شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش عملکرد بودجه امسال در بخش‌های عمرانی، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و بخش آب و فاضلاب کشور به این کمیسیون خبر داد.
گزارش عملکرد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بررسی شد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش عملکرد بودجه امسال در بخش‌های عمرانی، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و بخش آب و فاضلاب کشور به این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/606.jpg گزارش,عملکرد,سازمان,شهرداری‌ها,و,دهیاری‌ها,بررسی,شد Icana

"محمدرضا حسین‌نژاد دوین در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که نشست امروز (سه شنبه سوم اسفند) کمیسیون عمران برگزار شد، تصریح کرد: معاون وزیر مسکن گزارش کلی از عملکرد بودجه سال 89 وزارت مسکن و شهرسازی ارائه کرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، از ارائه گزارش های کلی درباره بخش‌های مسکن و شهرسازی، امور عمرانی و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و بخش آب و فاضلاب کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.

وی درباره دستورکارهای دیگر بررسی شده در نشست امروز کمیسیون عمران گفت: معاون برنامه ریزی وزارت کشور و معاون پارلمانی وزارت نیرو گزارش های کلی درباره عملکرد بودجه سال 89 درباره بخش امور عمرانی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و بخش آب و فاضلاب کشور ارائه کردند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، درباره بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده دو قانون نوسازی و عمران شهری افزود: این موضوع در نشست امروز بررسی نشد، زیرا باید در کمیته مرتبط با خود بررسی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet