هدر اصلی
1389/12/05 11:50:53
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

توجه به مشکلات معیشتی و بیمه ایثارگران معسر رویکرد مهم مجلس بوده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی توجه به رفع مشکلات معیشتی و بیمه ایثارگران معسر را مهمترین اقدام مجلس ذکر کرد. "
توجه به مشکلات معیشتی و بیمه ایثارگران معسر رویکرد مهم مجلس بوده است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی توجه به رفع مشکلات معیشتی و بیمه ایثارگران معسر را مهمترین اقدام مجلس ذکر کرد." https://cdn.icana.ir/d/019/271.jpg توجه,به,مشکلات,معیشتی,و,بیمه,ایثارگران,معسر,رویکرد,مهم,مجلس,بوده,است Icana

"سیدعلی میرخلیلی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اقدامات مجلس برای رفع مشکلات معیشتی ایثارگران گفت: دولت باید براساس برنامه پنجم توسعه  به منظور حفظ کرامت و منزلت ایثارگران و رزمندگان معسر نسبت به تامین زندگی و پوشش بیمه‌ای آنان در قالب بودجه سنواتی اقدامات لازم را به انجام رسانند.

 وی خاطرنشان کرد: دولت همچنین باید نسبت به ساماندهی و برقراری مستمری بسیجیان و رزمندگان معسر دوران دفاع مقدس اعم از بسیجیان تحت فرماندهی سپاه پاسداران، کمیته انقلاب اسلامی و جهاد سازندگی اقدام کند.
نماینده مردم میناب، رودان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و کمیسیون اجتماعی با تصویب قوانین مرتبط با رفع شدن مشکلات معیشتی و تحصیلی و اقتصادی اقدامات مثبت و سازنده ای را به انجام رسانده است.
عضو کمیسیون اجتماعی یادآور شد: نماینده‌های مردم در خانه ملت همواره در هنگام بررسی بودجه سالیانه و تصویب قانون برنامه پنجم توسعه حل مسایل ایثارگران را با جدیت و حساسیت‌های ویژه ای مورد توجه قرار داده‌اند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet