هدر اصلی
1389/12/03 18:08:24
سرویس کمیسیون ها
حضور محرابیان در نشست امروز کمیسیون صنایع

بررسی کلیات بودجه 90 در کمیسیون صنایع 9 اسفند به پایان می‌رسد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور وزیر صنایع و معادن در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۹۰ کشور در این کمیسیون آغاز شده است و تا یکشنبه (۹ اسفند) به پایان می‌رسد.
بررسی کلیات بودجه 90 در کمیسیون صنایع 9 اسفند به پایان می‌رسد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور وزیر صنایع و معادن در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: بررسی کلیات لایحه بودجه سال 90 کشور در این کمیسیون آغاز شده است و تا یکشنبه (9 اسفند) به پایان می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/557.jpg بررسی,کلیات,بودجه,90,در,کمیسیون,صنایع,9,اسفند,به,پایان,می‌رسد Icana

"عزیز اکبریان" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که در نشست امروز(سه شنبه سوم اسفند) کمیسیون صنایع و معادن، نمایندگان سئوالات خود را از وزیر صنایع و معادن مطرح نکردند، تصریح کرد: در این نشست، کمیته های صنعت، معدن، مخابرات و پتروشیمی، کلیات لایحه بودجه سال 90 کشور را بررسی کردند.

نماینده مردم کرج و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که وزیر صنایع و معادن در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن حضور داشت، گفت: معاون امور معدنی وزارت صنایع و معادن، معاونان مخابرات وزارت ارتباطات و رئیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این نشست حضور داشنتد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، درباره بررسی کلیات لایحه بودجه سال 90 کشور در این کمیسیون گفت: در نشست امروز، اعضا به جمع بندی خوبی از لایحه بودجه رسیدند و تا یکشنبه (9 اسفند ماه) بررسی این لایحه به پایان می رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet