هدر اصلی
1389/12/04 08:01:50
سرویس استان ها
کرمی‌راد:

جاده‌های مواصلاتی کرمانشاه مشکلات عدیده‌ای دارند

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به مشکلات عدیده جاده‌های مواصلاتی کرمانشاه به کامیاران و روانسر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تصادفات بین شهری و تلفات سنگین در این ارتباط وجود دارد.
جاده‌های مواصلاتی کرمانشاه مشکلات عدیده‌ای دارند نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به مشکلات عدیده جاده‌های مواصلاتی کرمانشاه به کامیاران و روانسر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تصادفات بین شهری و تلفات سنگین در این ارتباط وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg جاده‌های,مواصلاتی,کرمانشاه,مشکلات,عدیده‌ای,دارند Icana

"محمد کرمی راد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، در مورد حوزه انتخابیه خود گفت: در گذشته برخی از مرکزیت‌های کرمانشاه به همدان منتقل شده بود که این مسئله مورد انتقاد جدی نمایندگان استان است.
نماینده کرمانشاه تصریح کرد: درخواست ما از مسئولان دولتی به خصوص شخص معاون رئیس جمهور آن است که این مراکز مخابرات، ایران خودرو، امداد خودرو، دادگاه ویژه روحانیت و... مستقیما به استان کرمانشاه و مرکزیت تهران برگردد.
وی افزود: برخی روستاهای کرمانشاه به رغم آنکه کنار خط لوله گاز قرار دارند، فاقد لوله کشی گاز هستند. ضمن آنکه موضوع تکمیل راه آهن غرب نیز باید جدی گرفته شود.
نماینده مجلس هشتم خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های مهم استان از جمله دانشگاه صنعتی، تایید میزان متراژ 12 هزار متر مربع را دارند و هرچه زود‌تر باید از وضعیت استیجاری بیرون بیایند. ضمن آنکه باید در زمینه اجرای مصوبه سفر استانی رئیس جمهور درخصوص تاسیس پردیس علوم کشاورزی اقدام جدی صورت گیرد.
وی به مشکلات عدیده جاده‌های مواصلاتی کرمانشاه به کامیاران و روانسر اشاره  کرد و گفت: تصادفات بین شهری و تلفات سنگین در این ارتباط وجود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet