هدر اصلی
1389/12/04 09:58:03
سرویس سیاسی

حمله شدید رئیس پارلمان لیبی به شبکه الجزیره

رئیس پارلمان لیبی دولت قطر را متهم کرد که با بکارگیری شبکه الجزیره به دنبال اقدام علیه دولت طرابلس است.
حمله شدید رئیس پارلمان لیبی به شبکه الجزیره رئیس پارلمان لیبی دولت قطر را متهم کرد که با بکارگیری شبکه الجزیره به دنبال اقدام علیه دولت طرابلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg حمله,شدید,رئیس,پارلمان,لیبی,به,شبکه,الجزیره Icana

 به گزارش خانه ملت به نقل از پایگاه خبری العرب آنلاین لندن، رئیس پارلمان لیبی دولت قطر را متهم  کرد که با بکارگیری شبکه الجزیره و کارکنان آن و برخی از سران قبایل لیبایی برای تحریک افکار عمومی علیه لیبی و ایجاد هرج و مرج دراین کشور فعایت می کند.

"محمد بلقاسم الزوی" افزود: موضع قطر در قبال لیبی که شبکه الجزیره به بیان آن می پردازد به موضع "معمر القذافی" در قبال کشورهای غربی مرتبط است.

رئیس پارلمان لیبی در ادامه کارکنان شبکه الجزیره را " مزدور" خواند و اعلام کرد کارکنان این شبکه در قبال دریافت مبالغ هنگفت پول و پاسپورت های قطری برای دولت قطر کار می کنند.

وی همچنین اتباع  لیبی ساکن خارج از کشور را در قبال حوادث لیبی تماشاچی دانست و آنها را به تحریک جوانان لیبی برای آتش زدن وطنشان متهم کرد.

این اظهارات رئیس پارلمان لیبی در حالی مطرح شد که تا کنون طی اعتراضات مردم لیبی که خواهان کناره گیری قذافی از رهبری این کشور و پایان دادن وی به 42 سال دیکتاتوری هستند حدود یک هزار نفر کشته شده وشمار بسیاری نیز زخمی شدند.

شبکه ماهواره ای الجزیره قطر نقش مهمی در پوشش رسانه ای حوادث لیبی و سرکوب دولتی اعتراضات این کشور داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet