هدر اصلی
1389/12/04 11:28:54
سرویس صحن
یوسف‌نژاد در موافقت با تمدید قانون کمک به مترو:

بهبود وضعیت حمل و نقل وظیفه دولت و مجلس است

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ما در تمامی قوانین تکالیفی را مشخص کرده‌ایم، مخالفت با طرح تمدید قانون کمک به مترو از حساب ذخیره ارزی را زیر سوال بردن قانون عنوان کرد.
بهبود وضعیت حمل و نقل وظیفه دولت و مجلس است نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ما در تمامی قوانین تکالیفی را مشخص کرده‌ایم، مخالفت با طرح تمدید قانون کمک به مترو از حساب ذخیره ارزی را زیر سوال بردن قانون عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg بهبود,وضعیت,حمل,و,نقل,وظیفه,دولت,و,مجلس,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی اصغر یوسف‌نژاد" در جلسه علنی امروز - چهارشنبه- مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح دو فوریتی تمدید قانون استفاده از تسهیلات حساب ذخیره ارزی برای حمل و نقل ریلی شهرها، گفت: استدلال مخالفان، اصل طرح را دچار شک و تردید می کند، در حالی که قانون سر جای خودش باقی است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس، افزود: اگر این طرح تصویب شود دولت باید اقساطش را بپردازد.

وی با تاکید بر این که سهم حمل و نقل باید به 30 درصد برسد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این رقم 17 درصد است و سهم جابجایی مسافر نیز در حال حاضر 54 درصد است که باید به 57 درصد برسد.

یوسف نژاد ادامه داد: ما نسبت هایی را تعریف کردیم که برای اجرایی شدن آنها نیز قانون مشخص کردیم.

وی با بیان این که در این طرح عدالت وجود دارد، گفت: 700 میلیون دلار برای سایر کلانشهرها و 300 میلیون دلار برای حمل و نقل سایر شهرها مصوب کردیم.

به گفته یوسف نژاد، این قانون باید در سال 89 انجام می شد، این کار مربوط به مردم است و وظیفه و تکلیف دولت و مجلس بهبود وضعیت حمل و نقل است که جز با تامین اعتبار و احداث خطوط ریلی به دست نخواهد آمد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet