هدر اصلی
1389/12/04 11:18:14
سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات:

استکبار از پیشرفت های علمی ایران هراس دارد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار از پیشرفت علمی و فناوری ایران در هراس است.
استکبار از پیشرفت های علمی ایران هراس دارد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار از پیشرفت علمی و فناوری ایران در هراس است. https://cdn.icana.ir/d/019/337.jpg استکبار,از,پیشرفت,های,علمی,ایران,هراس,دارد Icana

نورا... حیدری دستنایی در گفت و گو با ایرنا در خصوص نتایج پیشرفت ایران در عرصه های مختلف ملی و بین المللی از جمله پیوستن ایران در باشگاه دارندگان ابررایانه های برتر جهان، افزود: امروزه معیار مهم اقتدار دولت ها، مساحت ارضی و میزان تجهیزات نظامی و جنگی آن ها نیست بلکه پیشرفت در عرصه های علم و دانش و فناوری ملاک سنجش قدرت حاکمیت ها به شمار می آید.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به رغم تلاش های مکرر استکبار و هم پیمانان داخلی آن ها برای کند کردن روند پیشرفت علمی ایران، با هدایت مقام معظم رهبری و تلاش مسئولان نظام، شاهد شکست نقشه های شوم آن ها بوده ایم.

حیدری دستنایی افزود: استکبار نگران است که ایران علاوه بر عرصه سیاسی در عرصه ها علمی نیز تبدیل به مرجعیتی در جهان شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش دانشمندان ایرانی، کمکی در جهت اقتدربخشی به نظام جمهوری اسلامی است که این تلاش ها آثار و تبعات مثبتی در عرصه های ملی و بین المللی خواهد داشت.

حیدری دستنایی تاکید کرد: پیشرفت تکنولوژی ایران، چالش های دیگر در عرصه بین المللی را تحت الشعاع قرار می دهد بنابراین حمایت از دستاوردهای علمی کشور در واقع حمایت از نظام تلقی می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet