هدر اصلی
1389/12/04 11:43:29
سرویس دیگر رسانه‌ها
مصباحی مقدم:

به دلیل نداشتن پیوست‌ها از کم و کیف هدفمندی‌یارانه‌ها در بودجه 90 اطلاعاتی نداریم

رییس کمیسیون ویژه‌ی طرح تحول اقتصادی گفت: هنوز مجلس از کم و کیف بحث هدفمندسازی یارانه‌ها در بودجه‌ی سال آینده اطلاعاتی ندارد.
به دلیل نداشتن پیوست‌ها از کم و کیف هدفمندی‌یارانه‌ها در بودجه 90 اطلاعاتی نداریم رییس کمیسیون ویژه‌ی طرح تحول اقتصادی گفت: هنوز مجلس از کم و کیف بحث هدفمندسازی یارانه‌ها در بودجه‌ی سال آینده اطلاعاتی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/475.jpg به,دلیل,نداشتن,پیوست‌ها,از,کم,و,کیف,هدفمندی‌یارانه‌ها,در,بودجه,90,اطلاعاتی,نداریم Icana

مصباحی‌مقدم نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره هدفمندسازی یارانه‌ها در لایحه‌ی بودجه‌ی سال 90 گفت: این مساله به صورت دو سطری در لایحه آمده است که نهایتا این نتیجه حاصل می‌شود که دولت قانون مصوب را اجرا خواهد کرد.

وی افزود: ما چیزی از کم و کیف موضوعات نمی‌دانیم؛ چرا که هنوز پیوست‌ها به دست ما نرسیده است تا ببینیم ردیف‌های هدفمندی چگونه دیده شده است.

مصباحی‌مقدم در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود بخش اعظم افزایش 46 درصدی بودجه از محل تامین هدفمندی یارانه‌ها خواهد بود، گفت: اکثر افزایش‌های رقم بودجه ناشی از عملکرد شرکت‌های دولتی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet