هدر اصلی
1389/12/04 13:47:27
سرویس اقتصادی
استفاده مجلس از همه ظرفیت‌ها برای بررسی دقیق بودجه90

رسیدگی مجلس به بودجه تشریفاتی نیست

رئیس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی، با تأکید بر این که مجلس برای بررسی دقیق بودجه تا پایان امسال، از همه ظرفیت‌های خود بهره می‌گیرد، اعلام کرد که رسیدگی مجلس به بودجه تشریفاتی نیست.
رسیدگی مجلس به بودجه تشریفاتی نیست رئیس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی، با تأکید بر این که مجلس برای بررسی دقیق بودجه تا پایان امسال، از همه ظرفیت‌های خود بهره می‌گیرد، اعلام کرد که رسیدگی مجلس به بودجه تشریفاتی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/475.jpg رسیدگی,مجلس,به,بودجه,تشریفاتی,نیست Icana

"غلامرضا مصباحی‌مقدم" در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در باره تأخیر دولت در ارائه لایحه بودجه سال 90 کل کشور به مجلس گفت: به نظر می رسد زمانی برای تطبیق این بودجه با برنامه پنجم توسعه صرف شده باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، موضوع هایی همچون اشتغال، سلامت، توسعه سرمایه‌گذاری ها را از جمله مسائل با اهمیت در لایحه بودجه سال 90 کل کشور خواند.

مصباحی مقدم درباره نحوه رسیدگی مجلس در فرصت اندک باقیمانده تا پایان سال به لایحه بودجه 90 اظهار داشت: نمایندگان باید در یک فرصت کافی و در مدت 45 روز لایحه بودجه را بررسی می کردند.

وی ادامه داد: اما هم اکنون با در نظر گرفتن تعطیلات، 23 روز زمان  برای بررسی بودجه وجود دارد که زمان اندکی است، اما اگر مجلس سه شیفته کار کند، شاید بتواند بررسی لایحه بودجه را تا پیش از عید نوروز به پایان برساند.

مصباحی‌مقدم با تأکید بر این که مجلس برای بررسی دقیق بودجه از تمام ابزارها و پتانسیل ها خود بهره می گیرد، یادآور شد: اظهار این که بررسی کل لایحه بودجه 90 تا پایان سال با توجه به کمبود زمان، تنها جنبه تشریفاتی پیدا می‌کند، درست نیست.

وی تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی تمام همت خود را به کار می گیرند تا در یک زمان فشرده تر و با صرف انرژی بیشتر، با دقت و کار کارشناسی به لایحه بودجه رسیدگی کنند.

رئیس کمیسیون ویژه  بررسی طرح تحول اقتصادی تأکید کرد: زمانی که نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سه شیفت شبانه روزی بودجه را بررسی کنند، دیگر رسیدگی به لایحه بودجه تشریفاتی نیست و ممکن است رسیدگی به آن تا عید نوروز به پایان برسد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet