هدر اصلی
1389/12/04 15:27:52
سرویس صحن
حسینی:

غرب در روابط خود با جهان اسلام درصدد تفرقه افکنی میان مسلمانان بوده است

نماینده پاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاریخ روابط غرب با جهان اسلام خاطرنشان کرد: خیزش ملت‌های تونس، مصر، لیبی و بحرین به آن خاطر است که دیگر اجازه ندهند آمریکا و غربی ها در امور داخلی کشورشان دخالت نمایند.
غرب در روابط خود با جهان اسلام درصدد تفرقه افکنی میان مسلمانان بوده است نماینده پاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاریخ روابط غرب با جهان اسلام خاطرنشان کرد: خیزش ملت‌های تونس، مصر، لیبی و بحرین به آن خاطر است که دیگر اجازه ندهند آمریکا و غربی ها در امور داخلی کشورشان دخالت نمایند. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg غرب,در,روابط,خود,با,جهان,اسلام,درصدد,تفرقه,افکنی,میان,مسلمانان,بوده,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه ـ چهارم اسفند ـ سید فتح الله حسینی نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در نطق میان دستور خود گفت: نگاه تاریخی روابط غرب با جهان اسلام نشان می‌دهد که آنها همیشه به دنبال تفرقه افکنی میان مسلمانان بوده‌اند.

وی افزود: امروز برای تبدیل خاورمیانه به یک منطقه اسلامی، شاهد تحول اساسی در جهان اسلام هستیم. خیزش ملت‌های مسلمان تونس، مصر، لیبی و بحرین نمونه‌هایی از بیداری در مقابل حکومت دست نشانده و دیکتاتور است تا اجازه ندهند آمریکا و غربی‌ها در امور داخلی کشورشان دخالت نمایند.

نماینده پاوه در مورد حوادث 25 بهمن خاطرنشان کرد: ملت و مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس هرگونه اقدام تفرقه انگیز بر علیه امنیت ملی را محکوم کردند و تسلی خاطر خانواده شهید صانع ژاله را فراهم آوردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet