هدر اصلی
1389/12/04 17:05:21
سرویس اقتصادی
کمالیان:

اعتبارات عمرانی در بودجه90 یک و نیم برابر شده است

عضو کمیسیون عمران از یک و نیم برابر شدن بودجه این بخش در لایحه بودجه ۹۰ خبر داد و گفت: اگر تمامی این مقدار در بودجه سال آینده محقق شود بخش عمرانی کشور افق روشنی را پیش رو خواهد داشت.
اعتبارات عمرانی در بودجه90 یک و نیم برابر شده است عضو کمیسیون عمران از یک و نیم برابر شدن بودجه این بخش در لایحه بودجه 90 خبر داد و گفت: اگر تمامی این مقدار در بودجه سال آینده محقق شود بخش عمرانی کشور افق روشنی را پیش رو خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/375.jpg اعتبارات,عمرانی,در,بودجه90,یک,و,نیم,برابر,شده,است Icana

"نصرالله کمالیان"در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با تأکید بر این که بودجه بخش عمرانی همواره مهمترین بخش بودجه سنواتی کشور را به خود اختصاص می دهد، تصریح کرد: بودجه بخش کشاورزی همیشه مهمترین بخش بودجه را به خود اختصاص می‌دهد، منتهی در جرح و تعدیل‌هایی که در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق و حتی صحن علنی انجام می‌شود، تنها جایی که از بودجه آن کم می‌شود، بخش عمرانی است.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس همچنین با ابراز خرسندی از نگاه دولت به بودجه عمرانی کشور در سال 90 افزود: بسیاری از پروژه هایی که برای آنها در بخش عمرانی لایحه بودجه ردیف در نظر گرفته می شود مربوط به پروژه های ملی هستند، اما با این همه باز هم از اعتبارات این بخش در روند بررسی بودجه کم می شود.

عضو کمیسیون عمران با بیان این که بودجه سال آینده کل کشور اهمیت فراوانی دارد، گفت: در مورد بودجه سال آتی سه نکته مهم وجود دارد که به تولد صندوق توسعه ملی، اجرای نخستین بخش برنامه پنجم توسعه و اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مربوط می شود.

کمالیان ابراز امیدواری کرد با تحقق کامل بودجه عمرانی کشور در سال آینده، پروژه های ملی بخش عمران به سرانجام برسند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet