هدر اصلی
1389/12/05 11:22:34
سرویس سیاسی
نماینده دامغان:

ریشه فتنه‌گران کنده می‌شود

نماینده مردم دامغان ابراز امیدواری کرد همان‌گونه که ریشه رژیم منحوس پهلوی از بیخ و بن کنده شد، ان‌شاء‌الله ریشه فتنه‌گران نیز به فضل الهی کنده ‌شود.
ریشه فتنه‌گران کنده می‌شود نماینده مردم دامغان ابراز امیدواری کرد همان‌گونه که ریشه رژیم منحوس پهلوی از بیخ و بن کنده شد، ان‌شاء‌الله ریشه فتنه‌گران نیز به فضل الهی کنده ‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg ریشه,فتنه‌گران,کنده,می‌شود Icana

"حسن ملک‌محمدی" در گفت و گو با هفته نامه کویر در پی محکومیت وقایع 25بهمن توسط مجلس و سپس تشکیل کمیتهای برای یافتن مسببان اصلی این واقعه گفت: به دنبال اقدام بسیار زشت و جنایتکارانه فتنهگران و منافقان وابسته به اسرائیل و آمریکا در روز 25 بهمن و خروش نمایندگان دولت و اظهار تنفر و انزجار از سران فتنه با دستور رئیس محترم مجلس شورای اسلامی کمیتهای به ریاست جناب آقای نکونام، رئیس کمیسیون اصل 90 تشکیل شد که اعضای آناز چند کمیسیون انتخاب میشوند.

وی افزود: نمایندگانی از کمیسیون امنیت ملی ، سیاست خارجی ، فرهنگی و کمیسیون اصل 90 هستند تا موضوع را بررسی کنند و سهشنبه 3 اسفند (امروز) نتیجه بررسی را در صحن علنی مجلس قرائت کنند.

نماینده مردم دامغان ادامه داد: پس از ارائه گزارش این کمیته، طبیعتاً از مجاری قانونی و قضایی و امنیتی؛ کار پیگیری میشود تا انشاءالله ریشه فتنهگران به فضل الهی از بیخ و بن کنده شود، همانگونه که رژیم منحوس پهلوی ساقط شد، فتنهگران و منافقان نیز به زبالهدان تاریخ خواهندرفت.

حسن ملکمحمدی در ادامه درباره دیگر تحولات سیاسی هفته گذشته و سفر عبدالله گل رئیسجمهور ترکیه به ایران نیز اظهار داشت: با توجه به تحولاتی که در منطقه به وجود آمده و رویکرد تحسینبرانگیز ترکیه در یکی، دو سال گذشته، به ویژه در سال جاری، اکنون در وضعیتی هستیم که جمهوری اسلامی ایران با این همسایه شجاع و فداکار در عالیترین سطح همکاری قراردارد و میتوانیم برای اهداف مشترک و تعاملات سیاسی و پیشرفت دوجانبه ایران و ترکیه به نتایج مطلوبی
برسیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: پس از سفر رئیسجمهور عزیز کشورمان به ترکیه رئیسجمهور ترکیه به ایران آمد و به محضر مقدس رهبر بزرگوار و عظیمالشأن انقلاب شرفیاب شد.

وی ادامه داد: دیدار عبدالله گل با مقام معظم رهبری تأثیر فراوانی در تقویت وحدت و اتحاد بین امت اسلامی داشت و حتی موجب تزلزل در جبهه استکبار جهانی شد که امیدوارم انشاءالله نتایج این دیدار و سفر موجب مجد و عظمت برای اسلام و مسلمین شود.

از سوی دیگر نماینده مردم دامغان ضمن تشکر از مسئولان اجرایی استان سمنان و شهرستان دامغان، از آنها خواست عملیات اجرایی ساخت کارخانههای وابسته به ایران خودرو در نقاط مختلف استان سمنان را آغازکنند.

وی دراینباره توضیح داد: بر خود لازم میدانم که از همه مسئولان محلی بابت زحماتشان تشکر کنم اما از آنها هم میخواهم تا هرچه سریعتر نسبت به آغاز عملیات اجرایی بخشی از ایرانخودرو در دامغان، شاهرود و گرمسار اقدام کنند تا از ایجاد شائبه و ابهام که شاید موجب غیبت و تهمت بین مردم بزرگوارمان شود، جلوگیری کنند، حتی اگر دقت صورت نگیرد ممکن است نظر مردم نسبت به مسئولان هم خدشهدار شده و برای همین لازم است تا از این موارد اختلافی اجتناب شده و مصوبات هیأتدولت و دستورات صریح رئیسجمهور عزیزمان را اجرا کنند و از هرگونه اجتهاد و توجیهات بیپایه و اساس بپرهیزند.

 ملکمحمدی افزود: مسئولان ما بدانند که مردم بسیار بصیر و در مسائل بسیار دقیق هستند.  مسئولان باید با مردم به میزان شأن و منزلت آنها برخورد کنند و جز خدمت به مردم، به هیچ موضوع دیگری فکر نکنند که بالاترین مصلحت، خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است نه توجیهات اداری یا اجتهادی شخصی.

وی در پایان هم اضافه کرد: من انتظار دارم که انشاءالله این موضوع با سرعت و تدبیر افراد دلسوز و مسئولان عزیز به ویژه استاندار بزرگوار و فعال و پرتلاش استان سمنان به نتیجه مطلوبی برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet