هدر اصلی
1389/12/04 22:12:00
سرویس اقتصادی
دلخوش اباتری:

تأخیر ‌در ‌ارائه بودجه خود دولت‌ را دچار ‌مشکل ‌می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص تأخیر بی‌سابقه دولت در ارائه بودجه سالانه به مجلس گفت: ما به‌عنوان نمایندگان مجلس یک وظیفه قانونی داریم و آن این است که به آیین‌نامه عمل‌کنیم.
تأخیر ‌در ‌ارائه بودجه خود دولت‌ را دچار ‌مشکل ‌می‌کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص تأخیر بی‌سابقه دولت در ارائه بودجه سالانه به مجلس گفت: ما به‌عنوان نمایندگان مجلس یک وظیفه قانونی داریم و آن این است که به آیین‌نامه عمل‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg تأخیر,‌در,‌ارائه,بودجه,خود,دولت‌,را,دچار,‌مشکل,‌می‌کند Icana

"سیدکاظم دلخوش" در گفت و گو با هفته نامه گلچین ادامه داد: در قانون مشخص شده است که زمان مشخصی برای بررسی لایحه بودجه توسط کمیسیونهای تخصصی، کمیسیون تلفیق و صحن مشخص شده است که بیش از یک ماه و نیم زمان میطلبد و بنابراین بررسی لایحه بودجه به بعد از عید موکول خواهد شد.

وی افزود: خود دولت است که دچار مشکل میشود. ادغام وزارت راه و مسکن باعث بهبود مدیریت امور زیربنایی میشود.

نماینده مردم صومعهسرا در مجلس شورای اسلامی بااشاره به مطرح شدن پیشنهاد رئیسجمهور مبنی بر ادغام وزارتخانههای مسکن و شهرسازی با وزارت راه گفت: از آنجایی که امور زیربنایی مربوط به دو حوزه راه و مسکن میشود ادغام این دو وزارتخانه با هم باعث بهبود مدیریت در این بخشها خواهد شد و هم در تخصیص بودجه به بخشهای مختلف با نظم بیشتری عمل خواهد شد.

وی بااشاره به تأکید برنامهپنجم توسعه بر کاهش تعداد وزارتخانهها گفت: ما در برنامهپنجم توسعه دولت را مکلف کردهایم که 4 وزارتخانه از وزارتخانههای موجود کاهش پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet