هدر اصلی
1389/12/04 19:57:37
سرویس بین الملل
جویجری:

سفر نمایندگان مجلس به غزه در حال پیگیری است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مخالفت‌های دولت سابق مصر در برابر سفر نمایندگان به غزه، گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی با جدیت سفر به غزه را پیگیری می‌کنند.
سفر نمایندگان مجلس به غزه در حال پیگیری است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مخالفت‌های دولت سابق مصر در برابر سفر نمایندگان به غزه، گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی با جدیت سفر به غزه را پیگیری می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/332.jpg سفر,نمایندگان,مجلس,به,غزه,در,حال,پیگیری,است Icana

"شبیب جویجری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: نمایندگان مجلس از طریق وزارت امور خارجه و کانالهای رسمی در تلاش هستند تا شرایط مناسب برای سفر به غزه فراهم شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس، افزود: با توجه به اینکه وضعیت داخلی مصر در شرایط نامعلومی به سر می‌برد، نمی‌توان با قطعیت در رابطه با امکان سفر نمایندگان به غزه صحبت کرد اما ما امیدواریم که به زودی این سفر ممکن شود.

در طول سال جاری "محمود احمدی بیغش"،" پرویزسروری" ، "عضو حیدرپور" و شبیب جویجری" از جمله اعضای کیمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بودند که برای سفر به غزه اعلام آمادگی کردند، اما این سفر به دلیل عدم صدور ویزا توسط دولت مصر انجام نشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet