هدر اصلی
1389/12/07 22:48:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی تاکید کرد؛

تخصیص اعتبار ویژه در بودجه 90 برای حفاظت از مرزها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکا به دنبال مسئله سازی در ایران است از تخصیص اعتبارات ویژه برای حفاظت از مرزها در بودجه ۹۰ خبر داد.
تخصیص اعتبار ویژه در بودجه 90 برای حفاظت از مرزها عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکا به دنبال مسئله سازی در ایران است از تخصیص اعتبارات ویژه برای حفاظت از مرزها در بودجه 90 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg تخصیص,اعتبار,ویژه,در,بودجه,90,برای,حفاظت,از,مرزها Icana

"سیدحسین نقوی حسینی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی بودجه سال آینده در کمیسیون امنیت ملی، یکی از مسائل مورد توجه در بودجه بخش امنیت را حفاظت ار مرزهای کشور خواند و گفت: در بودجه 90 اعتبارات خوبی برای امنیت مرزها در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم ورامین همچنین از تخصیص بودجه مستقل به فرماندهی مرزبانی کشور در بودجه 90 خبر داد و گفت: فرماندهی مرزبانی کشور که کار خود را به عنوان یک نهاد مستقل از سال آینده شروع خواهد کرد در بودجه سال آینده دارای ردیف اعتباری ویژه‌ای است و تمام ارکان های حکومتی نیز بر لزوم حمایت از حفاظت دقیق از مرزها تاکید دارند.

وی همچنین افزود: با تخصیص این اعتبار در بودجه 90 برای فرماندهی مرزبانی کشور این بخش توسعه خوبی پیدا خواهد کرد.

فرماندهی مرزبانی کشور نهادی است که تاسیس آن در سال جاری ( 1389) به تصویب رسیده است و اعتبارات آن بعنوان یک نهاد مستقل در بودجه 90 لحاظ شده است. تاسیس این نهاد با استقبال کمیسیون امنیت ملی مواجه شد و بسیاری از کارشناسان سیاسی تاسیس این مرکز فرماندهی را علاوه بر کاهش قاچاق در جلوگیری از ورود خرابکاران به کشور نیز موثر می دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet