هدر اصلی
1389/12/05 12:46:48
سرویس دیگر رسانه‌ها
حسین اسلامی:

بودجه 90 اجرایی‌ترین برنامه از ابتدای انقلاب تاکنون است

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه بودجه سال ۹۰ کل کشور که از سوی دولت به مجلس ارایه شده است اجرایی ترین برنامه ای است که دولت از ابتدای انقلاب تاکنون به مجلس ارایه داده است.
بودجه 90 اجرایی‌ترین برنامه از ابتدای انقلاب تاکنون است نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه بودجه سال 90 کل کشور که از سوی دولت به مجلس ارایه شده است اجرایی ترین برنامه ای است که دولت از ابتدای انقلاب تاکنون به مجلس ارایه داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/51.jpg بودجه,90,اجرایی‌ترین,برنامه,از,ابتدای,انقلاب,تاکنون,است Icana

حسین اسلامی نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر در بیان ارزیابی از لایحه بودجه سال 90 کل کشور، با بیان این مطلب گفت: دولت بودجه سال آینده را بر مبنای سفرهای استان خود تنظیم کرده است و به همین دلیل بودجه اجرایی تر است چرا که دولت از نزدیک شاهد مسائل و مشکلات مردم بوده است و بودجه را اجرایی بسته است.

وی ادامه داد: دولت به استانها و شهرستانهای کشور سفر کرده است و از نزدیک شاهد مشکلات مردم بوده است و به همین دلیل بودجه اجرایی تر را تقدیم مجلس کرده است.

اسلامی افزود: این بدان معنا نیست که ردیف های بودجه نباید مورد توجه قرار گیرد اما گاهی اوقات ردیف بودجه تئوری و آکادمیک تنظیم می شود در حالی که بودجه ای که آقای احمدی نژاد به مجلس ارایه کرده است، میدانی است و عیب و ایراد کمتری به آن وارد است.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد: بودجه سال نود اجرایی ترین برنامه ای است که دولت از اول انقلاب تاکنون به مجلس ارائه داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet