هدر اصلی
1389/12/06 14:31:18
سرویس بین الملل
نقوی حسینی:

آمریکا به دنبال رخنه در حرکات انقلابی منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تغییر رویکرد آمریکا در قبال تحولات منطقه خبر داد و گفت: آمریکا بعد از اینکه نتوانست دیکتاتورهای مورد حمایت خود را در منطقه حفظ کند رویکرد خود را تغییر داده و به دنبال رخنه در حرکات انقلابی منطقه است.
آمریکا به دنبال رخنه در حرکات انقلابی منطقه است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تغییر رویکرد آمریکا در قبال تحولات منطقه خبر داد و گفت: آمریکا بعد از اینکه نتوانست دیکتاتورهای مورد حمایت خود را در منطقه حفظ کند رویکرد خود را تغییر داده و به دنبال رخنه در حرکات انقلابی منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg آمریکا,به,دنبال,رخنه,در,حرکات,انقلابی,منطقه,است Icana

"سید حسین نقوی حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از نگرانی آمریکا نسبت به تحولات منطقه خبر داد و گفت: رئیس جمهور آمریکا در یکی از سخنرانی‌های اخیر خود به صراحت در مورد ماهیت اسلامی تحولات منطقه سخن گفته و از اینکه حاکمیت کشورهای معترض بعد از تغییر به سمت حاکمیت اسلامی و انقلاب اسلامی تغییر کند ابراز نگرانی کرده است.

نماینده مردم ورامین با بیان اینکه پایداری مردم در کشورهای منطقه موجب تغییر رویکرد آمریکا نسبت به این اعتراضات شده است، گفت: با شکست پروژه بقای دیکتاتورها که در آغاز نهضت اسلامی منطقه در دستور کار غرب قرار داشت، برنامه فعلی غرب به سمت رخنه در حرکات انقلابی مردم تغییر کرده و آمریکا با استفاده از مهره‌های خود که در میان مردم نفوذ کرده‌اند اهداف خود را پیگیری خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: آمریکا به دنبال این است که حرکت‌های انقلابی مردم منطقه را مصادره به مطلوب کند و در شرایط فعلی بهترین گزینه‌ای که در اختیار دارد استفاده از مخالفین دولت‌های خلع شده است که در میان مردم هستند و البته با منافع آمریکا سازگاری و همراهی دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet