هدر اصلی
1389/12/07 17:10:42
سرویس اقتصادی
علی کریمی فیروزجایی:

پروژه‌های نیمه تمام در حوزه انتخابیه بابل در سال 90 بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی در تشریح برنامه‌هایی که در بودجه سال ۹۰ برای حوزه انتخابی متبوعش مقرر شده است، گفت: بر این اساس پروژه‌های نیمه‌تمام به بهره‌برداری برسد.
پروژه‌های نیمه تمام در حوزه انتخابیه بابل در سال 90 بهره‌برداری می‌رسد نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی در تشریح برنامه‌هایی که در بودجه سال 90 برای حوزه انتخابی متبوعش مقرر شده است، گفت: بر این اساس پروژه‌های نیمه‌تمام به بهره‌برداری برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/652.jpg پروژه‌های,نیمه,تمام,در,حوزه,انتخابیه,بابل,در,سال,90,بهره‌برداری,می‌رسد Icana

"علی کریمی فیروزجایی" در گفت و گو با خبرنگار وارش گفت: در بودجه سال 90 مقرر شد تا پروژههای نیمهتمام به بهرهبرداری برسد.

وی با اشاره به برخی از این پروژهها تصریح کرد: اتصال جاده شیخ موسی به لزور که بابل را از سمت جنوب به شهرستان فیروزکوه وصل میکند، همچنین در جنوب بابل مطالبه و اجرای راهآهن شیوا به بابل که در بودجه سال 90 سعی کردیم آنرا بگنجانیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین پروژه دیگری داریم با عنوان احداث دانشگاه برق که مصوبات آنرا در بودجه قرار دادهایم، در کنار این پروژه کمربند جنوبی بابل و جادههای اصلی مازندران که به فیروزکوه منتهی میشود جزء اولویتهای لایحه بودجه سال 90 در حوزه انتخابی ماست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet