هدر اصلی
1389/12/05 21:26:19
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اردستان:

دادگاه لاهه جنایات قذافی را محکوم کند

نماینده اردستان گفت: دادگاه لاهه باید جنایات 'معمر قذافی' رییس جمهور لیبی، علیه مردم این کشور را محکوم کند.
دادگاه لاهه جنایات قذافی را محکوم کند نماینده اردستان گفت: دادگاه لاهه باید جنایات 'معمر قذافی' رییس جمهور لیبی، علیه مردم این کشور را محکوم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg دادگاه,لاهه,جنایات,قذافی,را,محکوم,کند Icana

سید مصطفی طباطبایی ن‍ژاد، در گفت وگو با ایرنا، جنایات قذافی بر ملت خود را وحشیانه ترین جنایت ها قرن اعلام کرد.

وی افزود:‌ تاکنون هیچ دولتی با ملت خود این جنایت ها را نکرده است بطوری که از طریق زمین و هوا با انواع سلاح های جنگی مردم کشور خود را به خاک و خون بکشد.

وی از سکوت سازمان های بین المللی، شورای امنیت و کشورهای قدرتمند در مورد این مساله ابراز تاسف کرد و افزود: متاسفانه سازمانهای بین المللی به کوچکترین حرکت مردمی عکس العمل نشان می دهند و در برابر این جنایت بزرگ و کشتارهای وحشیانه سکوت کرده اند.

به گفته این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس،‌ قتل عام ملت لیبی با هدایت استکبار جهانی به ویژه ایالات متحده امریکا انجام می شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس افزود: قتل عام انسان های بی گناه چهره واقعی قذافی را به جهانیان و ملت های مسلمان نشان داد.

طباطبایی نژاد ضمن ابراز امیدواری گفت: سقوط حکومت دیکتاتوری قذافی تنها در سایه توکل به خداو صبر و استقامت به دست خواهد آمد.

وی با اشاره به بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روز گذشته خواستار محکومیت این جنایت از طرف سازمان های بین المللی و پایان یافتن قتل و عام مردم بی گناه این کشور شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet