هدر اصلی
1389/12/06 14:39:44
سرویس سیاسی
روس‌ها در پروژه نیروگاه بوشهر یک و نیم برابر بیشتر پول گرفته‌اند

انتقاد کاتوزیان از بدقولی‌ روس‌ها در راه‌اندازی نیروگاه بوشهر

رییس کمیسیون انرژی موضوع نیروگاه بوشهر و راه‌اندازی این نیروگاه را همچنان در هاله‌ای از ابهام عنوان کرد و گفت: روس‌ها در پروژه بوشهر یک و نیم برابر بیشتر پول گرفته‌اند و بدقولی آنان همچنان ادامه دارد.
انتقاد کاتوزیان از بدقولی‌ روس‌ها در راه‌اندازی نیروگاه بوشهر رییس کمیسیون انرژی موضوع نیروگاه بوشهر و راه‌اندازی این نیروگاه را همچنان در هاله‌ای از ابهام عنوان کرد و گفت: روس‌ها در پروژه بوشهر یک و نیم برابر بیشتر پول گرفته‌اند و بدقولی آنان همچنان ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/328.jpg انتقاد,کاتوزیان,از,بدقولی‌,روس‌ها,در,راه‌اندازی,نیروگاه,بوشهر Icana

"حمیدرضا کاتوزیان" در گفت و گو با خانه ملت از مسئولیت ناپذیری روس‌ها در برابر تعهداتی که به ایران برای راه‌اندازی نیروگاه بوشهر داده‌اند انتقاد کرد و گفت: بدقولی و مسئولیت ناپذیری روس‌ها در پروژه بوشهر همچنان ادامه دارد و متاسفانه با اینکه ایران در پروژه نیروگاه بوشهر یک و نیم برابر بیشتر از آنچه باید هزینه می‌کرد، خرج کرده است، اما هنوز از راه اندازی نیروگاه و تولید برق آن خبری نیست.

رییس کمیسیون انرژی همچنان افزود: روس‌ها مرتبا در مورد راه اندازی این نیروگاه مانع تراشی می‌کنند و با طرح مطالبی مانند هزینه‌های اضافی، گران شدن تجهیزات و مسائلی از این قبیل، هم  پول بیشتری مطالبه می‌کنند و هم راه اندازی نیروگاه را به تاخیر می‌اندازند.

سازمان انرژی اتمی در مقابل مسئولیت گریزی روس‌ها، ضعیف عمل می کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با انتقاد از عملکرد ضعیف سازمان انرژی اتمی در برابر بدقولی‌ روس‌ها، تصریح کرد: سازمان انرژی اتمی در مورد موضوع نیروگاه اتمی بوشهر ضعیف عمل کرده است و بخشی از بدقولی روس‌ها هم به همین برخورد ضعیف بر می‌گردد و لازم است که این سازمان در این مورد هرچه سریعتر موضع قاطع و محکمی بگیرد تا تکلیف این نیروگاه روشن شود.

وی همچنین افزود: پیگیری راه اندازی نیروگاه بوشهر به طور قطع از جمله وظایف سازمان انرژی اتمی است و باید این موضوع با اقتدار بیشتری پیگیری شود و با کسانی که در این زمینه سستی کرده اند و موجب بروز این تاخیر شده‌اند برخورد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet