هدر اصلی
1389/12/07 16:09:42
سرویس اقتصادی
یوسف نژاد با تشریح روند بررسی بودجه 90 در کمیسیون:

کمیسیون صنایع، بودجه 90 را در چهار کمیته بررسی می‌کند

سخنگوی کمیسیون صنایع از تشکیل چهار کمیته مخابرات، پتروشیمی، صنعت و معدن در کمیسیون صنایع، برای بررسی بودجه ۹۰ خبر داد و گفت: نتایج فعالیت این کمیته‌ها هفته دوم اسفند به کمیسیون صنایع ارائه می‌شود.
کمیسیون صنایع، بودجه 90 را در چهار کمیته بررسی می‌کند سخنگوی کمیسیون صنایع از تشکیل چهار کمیته مخابرات، پتروشیمی، صنعت و معدن در کمیسیون صنایع، برای بررسی بودجه 90 خبر داد و گفت: نتایج فعالیت این کمیته‌ها هفته دوم اسفند به کمیسیون صنایع ارائه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg کمیسیون,صنایع،,بودجه,90,را,در,چهار,کمیته,بررسی,می‌کند Icana

"علی‌اصغر یوسف‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از حضور وزیر صنایع در نشست این کمیسیون برای بررسی بودجه 90 خبر داد و گفت: هفته گذشته با حضور وزیر صنایع و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس روند بررسی لایحه بودجه 90 تعیین شد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پس از مشخص شدن کمیته‌های چهارگانه، مقرر شد که نتایج بررسی این کمیته‌ها که با مشارکت کارشناسان مجلس و دولت بررسی های خود را انجام می‌دهند تا اواخر هفته دوم اسفند در اختیار کمیسیون صنایع قرار گیرد.

وی همچنین افزود: کمک به نوسازی و تجهیز ساختار صنایع، اعطای کمک فنی به صنایع، کمک به طرح‌های معدنی غیردولتی و جمایت از صنایع تبدیلی از جمله مواردی است که کمیسیون صنایع در بررسی بودجه 90 و تصویب این لایحه مد نظر خواهد داشت و کمیته های چهارگانه نیز در بررسی های خود به این موضوعات توجه اساسی خواهند داشت.

یوسف‌نژاد، انطباق مواد لایحه بودجه 90 با برنامه پنجم توسعه را از دیگر تصمیمات کمیسیون صنایع در روند بررسی لایحه بودجه خواند و گفت: اعضای کمیته‌های چهارگانه و سایر اعضای کمیسیون صنایع و معادن در روند بررسی بودجه تمام مواد مربوط به حوزه این کمیسیون را با برنامه پنجم توسعه مطابقت می دهند و اگر مغایرتی میان مواد بودجه و برنامه پنجم وجود داشته باشد، آن را برطرف می کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از جدیت اعضای کمیسیون صنایع برای حمایت از بخش خصوصی و گسترش تحقیقات صنعتی در بودجه 90 خبر داد و گفت: یکی دیگر از مواردی که در روند بررسی بودجه 90 به آن توجه می شود؛ شیوه‌های حمایت از بخش خصوصی و کمک به گسترش تحقیقات صنعتی است و نمایندگان با مشورت کارشناسان متخصص در این حوزه سعی خواهند کرد این موارد را در بودجه 90 جای دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet