هدر اصلی
1389/12/06 16:36:50
سرویس صحن
کرمی راد از خواست حماس خبر داد:

شکستن محاصره غزه از سمت مرزهای آبی

رئیس فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تحولات منطقه را به ضد رژیم صهیونیستی خواند و یاد آورشد: با توجه به اوضاع منطقه و تحولاتی که در رأس رژیم حاکم بر مصر اتفاق افتاده است پیش بینی می‌شود شرایط به ضد رژیم صهیونیستی و به نفع فلسطینیان تغییر کند.
شکستن محاصره غزه از سمت مرزهای آبی رئیس فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تحولات منطقه را به ضد رژیم صهیونیستی خواند و یاد آورشد: با توجه به اوضاع منطقه و تحولاتی که در رأس رژیم حاکم بر مصر اتفاق افتاده است پیش بینی می‌شود شرایط به ضد رژیم صهیونیستی و به نفع فلسطینیان تغییر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/838.jpg شکستن,محاصره,غزه,از,سمت,مرزهای,آبی Icana

"محمد کرمی راد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت درباره اقدامات فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون جلسات مختلفی برگزار و در مورد ایام و وقایع مربوط به سرزمین‌های اشغالی بیانیه‌های حمایتی صادر شد.
نماینده کرمانشاه افزود: زمانی که کاروان آزادی غزه به ایران آمد، مورد استقبال اعضای فراکسیون قرار گرفت و نمایندگان بخشی از حقوق خود را برای پشتیبانی آن کاروان اهدا کردند.
وی تصریح کرد: البته رایزنی‌هایی شد تا تعدادی از وکلای ملت به سرزمین‌های اشغالی سفر کنند اما دولت مصر همکاری لازم را نکرد. ضمن آنکه حماس نیز انجام این عمل را از طریق گذرگاه رفح مناسب نمی‌دید و اصرار داشت تا محاصره غزه از سمت مرزهای آبی شکسته شود.
رئیس فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین ادامه داد: با توجه به اوضاع منطقه و تحولاتی که در رأس رژیم حاکم بر مصر اتفاق افتاده است پیش بینی می‌شود شرایط به ضد رژیم صهیونیستی و به نفع فلسطینیان تغییر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet