هدر موبایل
1389/12/06 17:49:40
سرویس بین الملل
جعفری تاکید کرد:

لزوم تعطیلی سفارتخانه‌های لیبی

نماینده مردم کبودراهنگ و بهار کشتار گسترده مردم لیبی از سوی حکومت قذافی را به آخرین نفس‌های حکومت لیبی تعبیر کرد و از سران کشورهای اسلامی درخواست کرد برای حمایت از مردم این کشور سفارتخانه‌های لیبی را در این کشورها تعطیل کنند.
لزوم تعطیلی سفارتخانه‌های لیبی نماینده مردم کبودراهنگ و بهار کشتار گسترده مردم لیبی از سوی حکومت قذافی را به آخرین نفس‌های حکومت لیبی تعبیر کرد و از سران کشورهای اسلامی درخواست کرد برای حمایت از مردم این کشور سفارتخانه‌های لیبی را در این کشورها تعطیل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/846.jpg لزوم,تعطیلی,سفارتخانه‌های,لیبی Icana

"عیسی جعفری" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت قتل عام گسترده مردم و حمله به بیمارستان‌ها توسط نظامیان لیبی را آخرین تلاش‌های معمر قذافی برای حفظ حکومت دیکتاتوری خواند و گفت: قذافی سال‌هاست که قدرت درک و تحلیل مسائل را از دست داده است، اما دستور او برای کشتار مردم و حمله هواپیماهای نظامی به سمت مردم معترض، اشتباه بزرگی بود که مطمئنا موجب فروپاشی حکومت او خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه انگلیس که از احتمال حمله نظامی به لیبی برای نجات مردم این کشور خبر داده بود، گفت: غرب سال‌هاست که با حمایت از قذافی اجازه اصلاح امور لیبی و رشد مخالفان قذافی را نمی‌دهد و سخنان اخیر وزیر امور خارجه انگلیس هم نشان از سیاست مذورانه غرب برای تداوم استعمار در کشورهای منطقه است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، همچنین افزود: قذافی با قتل عام مردم حماقتی انجام داد که راهی بجز خودکشی برای او باقی نمانده است، زیرا این اقدام او باعث اعلام برائت بسیاری از سران کشور لیبی از این جنایت‌ها شده و حتی فرزند خود قذافی از اقدامات پدرش برائت جسته و به صف مخالفان او پیوسته است که این به معنای پایان کار قذافی است.

جعفری تصریح کرد: حمله نظامیان به بیمارستان‌ها و کشتار مجروحانی که در جریان اعتراض به قذافی زخمی شده اند، اقدام وحشیانه ایست که تنها از دیکتاتوری مانند قذافی بر می‌آید.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ با بیان اینکه نظامیان لیبی هم دیگر رغبتی به دفاع از معمر قذافی ندارند، گفت: اقدام افسرانی که حاضر به شلیک سوی مردم نشده‌اند، گواه این است که دیکتاتور لیبی راهی بجز فرار یا خودکشی ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet