هدر اصلی
1389/12/17 13:30:45
سرویس اقتصادی
سیدکاظم موسوی:

اعتبار تکمیل پروژه راه‌آهن میانه به اردبیل پرداخت می‌شود

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس گفت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت و تکمیل مسیر راه‌آهن میانه - اردبیل بدون هیچ کم و کاستی پرداخت خواهد شد.
اعتبار تکمیل پروژه راه‌آهن میانه به اردبیل پرداخت می‌شود نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس گفت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت و تکمیل مسیر راه‌آهن میانه - اردبیل بدون هیچ کم و کاستی پرداخت خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/497.jpg اعتبار,تکمیل,پروژه,راه‌آهن,میانه,به,اردبیل,پرداخت,می‌شود Icana

سیدکاظم موسوی درباره اعتبار پروژه تکمیل خط آهن میانه - اردبیل به هفته‌نامه «خبر اردبیل» گفت: در روز تقدیم لایحه بودجه به مجلس از سوی رئیسجمهور متوجه شدم که اعتبار لازم برای خط راهآهن میانه به اردبیل از 80 میلیارد تومان به 57 میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.

نماینده مردم مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مورد همان روز مورد اعتراض ما واقع شد که با صحبتهای ما و تأیید رئیسجمهوری، گفتوگوی کوتاهی با عزیزی، معاون راهبردی رئیسجمهوری انجام شد و طبق دستوری که از رئیسجمهوری و ایشان گرفتیم قرار شد اعتبار مورد نیاز این خط راهآهن مانند گذشته 80 میلیارد تومان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: راهآهن میانه به اردبیل با طول 400 کیلومتر از هشت فاز تشکیل شده است و موجب اتصال اردبیل به شبکه سراسری راهآهن کشور میشود که پس از آن با احداث مسیر راهآهن اردبیل به پارسآباد هم میتوان امیدوار بود که اردبیل به شبکه راهآهن سراسری منطقه قفقاز متصل شود.

طبق برنامه این پروژه تا پایان سال 91 باید به پایان برسد؛ مسیری که عملیات احداث آن از سال 82 آغاز شده است و به دلیل کمکاری برخی مسئولان تا الان به طول انجامیده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet