هدر اصلی
1389/12/10 14:59:44
سرویس سیاسی
سید کاظم موسوی:

علنی کردن اختلافات انسجام و وحدت بیرونی را مخدوش می‌کند

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که فرمایش مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است، افزود: اگر اختلافاتی وجود داشته باشد علنی کردن آنها انسجام و وحدت بیرونی را مخدوش می‌کند.
علنی کردن اختلافات انسجام و وحدت بیرونی را مخدوش می‌کند نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که فرمایش مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است، افزود: اگر اختلافاتی وجود داشته باشد علنی کردن آنها انسجام و وحدت بیرونی را مخدوش می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/497.jpg علنی,کردن,اختلافات,انسجام,و,وحدت,بیرونی,را,مخدوش,می‌کند Icana

"سیدکاظم موسوی" در این باره به هفته‌نامه "خبر اردبیل"، گفت: چه نیازی دارد که در یک خانواده فرزندان از اختلاف و دعوای والدین باخبر شوند؟ والدین میتوانند با صحبت کردن به نقطه اشتراک برسند. از همین رو بزرگان ما هم باید به این نکته توجه کنند و بیش از گذشته به هماهنگی، وحدت، یکدلی و یکپارچگی برسند.

موسوی درباره راههای تحقق این موارد تأکید کرد: این موارد نیز محقق نخواهد شد مگر در سایه تحمل همدیگر و دیگران، صحبت کردن با ملایمات و جذب حداکثری و دفع حداقلی.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین، تأکید کرد: اعتقاد من بر این است آنهایی که در فتنههای اخیر حضور داشتند ابزار دست و سرسپرده دشمنان ما هستند و باید متوجه شوند که این نظام، رهبر معظم انقلاب و میلیونها سرباز دارد که تا زمان حضور این نیروهای ارزشی و ولایی در این کشور دشمن نمیتواند در این کشور به اهداف شوم خود برسد.

موسوی تأکید کرد: ما فضا را برای این افراد تنگ خواهیم کرد چراکه آنها جایگاه ولایت را هدف قرار دادهاند در حالی که کور خواندهاند و سربازان خمینی و خامنهای همیشه بیدار و زنده هستند. امید داریم که ارواح پاک شهدا هم به ما کمک کنند تا ما شرمنده نشویم و بتوانیم آرمانهای حضرت امام (ره) را پیاده کنیم. این هم ممکن نمیشود مگر با نصبالعین قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری تا اهداف دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق نشود.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت سران فتنه در کشور، تأکید کرد: به نظر من افرادی که به سران فتنه معروف شدهاند لجاجت میکنند و اختلافات را هم به وجود آوردهاند. همه باید به بیانات مقام معظم رهبری درباره عوام و خواص توجه کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تأکید کرد: این افراد به جایی نخواهند رسید و البته ما نیز به آنها اجازه نخواهیم داد. این کشور بیش از 250 هزار شهید دارد. مراجع عظام، علما، اندیشمندان و حتی مردم هم با نظر ولی امر مسلمین زندگی میکنند و اعتقاد من بر این است که اینها باید سر عقل بیایند و البته قوه قضاییه هم باید با این افراد بهشدت برخورد کند. آنها فرزندان مردم را به خیابانها کشانده و شهید کردند و حالا قوه قضاییه باید با سران فتنه برخورد کند تا مردم هم بدانند که قوه قضاییه هم در این زمینه کاری را صورت داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet