هدر اصلی
1389/12/08 11:38:29
سرویس اقتصادی
هاشمی یادآور شد:

افزایش بودجه عمرانی نویدبخش توسعه کشور در سال 90

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی از افزایش بودجه عمرانی کشور در قیاس با سال گذشته خبر داد و گفت: جهش چشمگیر در بودجه عمرانی، نویدبخش برنامه‌های توسعه ای عمران و آبادانی کشور در سال آینده است.
افزایش بودجه عمرانی نویدبخش توسعه کشور در سال 90 نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی از افزایش بودجه عمرانی کشور در قیاس با سال گذشته خبر داد و گفت: جهش چشمگیر در بودجه عمرانی، نویدبخش برنامه‌های توسعه ای عمران و آبادانی کشور در سال آینده است. https://cdn.icana.ir/d/019/415.jpg افزایش,بودجه,عمرانی,نویدبخش,توسعه,کشور,در,سال,90 Icana

عنایتالله هاشمی در گفت و گو با روزنامه «خبر جنوب» فارس گفت: توجه به نهاد خانواده، توجه به تولید داخلی و مصرف تولیدات داخلی، حمایت از پژوهشهای کاربردی، افزایش نشاط اجتماعی (تقویت بودجه ورزش و ایرانگردی)، جهش در بودجه سلامت، توجه به پزشکان عمومی که بیشترین بار سلامت جامعه را به دوش دارند، را از مهمترین اولویتهای طرح شده در بودجه سال 90 کل کشور خواند.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: توجه به بیمه کارگران ساختمانی، قالیبافان، خادمان مساجد، گسترش نظام تأمین اجتماعی، توجه به بهبود فضای تأمین اجتماعی، توجه به بهبود فضای کسب و کار، اصلاح پول و وضعیت مالیات، کاهش فاصله طبقاتی، هدفمندکردن یارانهها، اشتغال مؤثر، ادامه تمرکز زدایی از تهران از دیگر اولویت های اساسی در بودجه سال 90 کل کشور است.

هاشمی یادآور شد: دولت میزان بودجه عمومی را 176 هزار و 993 میلیارد تومان اعلام کرد که از این مبلغ بودجه عمرانی جهش خوبی داشته و به 47 هزار و 500 میلیارد تومان افزایش یافته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet