هدر اصلی
1389/12/08 08:32:59
سرویس فراکسیون ها
داریوش قنبری:

عملکرد فراکسیون عشایر مجلس منفعلانه است

عضو فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی از عملکرد این فراکسیون در مجلس هشتم انتقاد کرد.
عملکرد فراکسیون عشایر مجلس منفعلانه است عضو فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی از عملکرد این فراکسیون در مجلس هشتم انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg عملکرد,فراکسیون,عشایر,مجلس,منفعلانه,است Icana

داریوش قنبری" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص فراکسیون عشایر مجلس اظهارداشت: فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی می تواند با ارائه  برنامه مناسب و هدفمند ضمن ساماندهی عشایر کشور که وظیفه تامین بخش زیادی از پروتیین (گوشت و لبنیات) را به عهده دارند.
وی خاطرنشان کرد:خانواده های عشایر در کشور در سرشماری سال 1387به 212 هزار و600خانواد رسیده است در نتیجه فراکسیون عشایر مجلس می تواند به صورت دقیق تری موضوع عشایر را مورد بررسی قرار دهد.
نماینده مردم ایلام،مهران و شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه عملکرد فراکسیون عشایر مجلس به گونه ای است که به صورت خنثی است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:در حالی که کمیته هایی در داخل فراکسیون فعال هستند اما به دلیل اینکه ترکیب اعضای آن متفاوت و ناهمگون هستند هنوز نتوانسته ایم اقدامی در خصوص آن به انجام برسانیم .
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:فراکسیون باید از حالت انفعالی خارج شده و مسایل عشایر را به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار دهد.     
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet