هدر اصلی
1389/12/07 20:43:58
سرویس سیاسی
فردا صورت خواهد گرفت؛

بررسی گزارش کمیته بررسی ماهیت افراد ضدانقلاب در هیأت رییسه

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی از ارسال گزارش "کمیته بررسی ماهیت افراد ضدانقلاب" از سوی اعضای این کمیته به هیات رییسه خبر داد و گفت: گزارش این کمیته، فردا – یکشنبه- در جلسه هیأت رییسه بررسی خواهد شد.
بررسی گزارش کمیته بررسی ماهیت افراد ضدانقلاب در هیأت رییسه عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی از ارسال گزارش "کمیته بررسی ماهیت افراد ضدانقلاب" از سوی اعضای این کمیته به هیات رییسه خبر داد و گفت: گزارش این کمیته، فردا – یکشنبه- در جلسه هیأت رییسه بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/792.jpg بررسی,گزارش,کمیته,بررسی,ماهیت,افراد,ضدانقلاب,در,هیأت,رییسه Icana

"حسین سبحانی نیا" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: گزارش "کمیته بررسی ماهیت افراد ضدانقلاب" امروز- شنبه- به هیات رییسه ارائه شده است و به احتمال زیاد در جلسه فردا – یکشنبه- از سوی اعضای هیأت رییسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم نیشابور در ادامه افزود:  در صورتی که این گزارش در جلسه فردا توسط اعضای هیأت رییسه مورد بررسی قرار گیرد، گزارش در روز سه شنبه 10 اسفند در جلسه علنی مجلس قرائت خواهد شد.

پس از اتفاقات 25 بهمن ماه، که منجر به بروز ناآرامی‌هایی در سطح شهر تهران، بسیاری از مسئولان از جمله نمایندگان مجلس نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه علنی 26 بهمن ماه خواستار تشکیل کمیته‌ای در مجلس برای بررسی ابعاد مختلف ماهیت افراد ضدانقلاب شد.

لاریجانی از اعضای این کمیته خواست ابعاد مختلف ماهیت افراد ضد انقلاب را بررسی و گزارشی از نتایج بررسی‌های خود به مجلس ارائه دهند تا نمایندگان نسبت به نحوه برخورد با  عوامل این اتفاقات مطلع شوند.

این کمیته با حضورروسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی کشور،‌ فرهنگی ،اصل نود و قضایی و حقوقی موظف به بررسی زوایای مختلف اتفاق 25 بهمن و ارائه نتایج این بررسی ها در قالب گزارش به صحن علنی مجلس شدند.

کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب در روند کار خود به مذاکراتی با  وزارتخانه های اطلاعات، کشور، امور خارجه و نیروی انتظامی و بسیجپرداخت و با مجروحین و خانواده شهدای 25 بهمن ملاقات کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet