هدر اصلی
1389/12/08 09:26:19
سرویس صحن
حیدری دستنایی در تذکر آئین‌نامه‌ای؛

الحاق مواد به آنچه شورای نگهبان ایراد نگرفته خلاف است

نماینده اردل، فارسان و کوهرنگ در تذکر آئین‌نامه‌ای، نسبت به رعایت نشدن آیین‌نامه مجلس در مورد رفع ایراد شورای نگهبان نسبت به طرح رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان و کارگزاران نظام، تذکر داد.
الحاق مواد به آنچه شورای نگهبان ایراد نگرفته خلاف است نماینده اردل، فارسان و کوهرنگ در تذکر آئین‌نامه‌ای، نسبت به رعایت نشدن آیین‌نامه مجلس در مورد رفع ایراد شورای نگهبان نسبت به طرح رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان و کارگزاران نظام، تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/337.jpg الحاق,مواد,به,آنچه,شورای,نگهبان,ایراد,نگرفته,خلاف,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نورالله حیدری دستنایی" در جلسه علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ایراد شورای نگهبان نسبت به طرح رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام، با استناد به ماده 186 آیین نامه داخلی مجلس از نمایندگان خواست تا از الحاق مواد اضافی به آنچه شورای نگهبان ایراد گرفته خودداری کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، افزود: در ماده 1 طرح رسیدگی به دارایی مقامات برای رفع ایراد شورای نگهبان موضوعی از سوی مجلس به این ماده اضافه شده که اصلا مورد ایراد شورای نگهبان نبوده  و علاوه بر این هیچ تفسیر روشنی هم ارائه نمی دهد و منفک از این قانون است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet